Kova Burcu Mayıs 2017 Aşk Yorumu

20 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 19.968 kez okundu.

KOVA Burcu aşk ve evlilik hayatı Mayıs 2017 tarihinde bazı durumlarda belirsizlik yaşıyor. İkilemde kaldığın şeylerle ilgili adım atmaktan çekiniyorsun. Hangi yolu tercih etsem derken, tamamen farklı bir yola doğru ilerleyebilirsin. Bu ay hayatına yeni birini alma ihtimalin çok yüksek. Ancak bu kişiye aşkla bağlanmayacağını söyleyebiliriz. Tamamen duygusal ihtiyaçlarını karşılamak üzere hareket edebilirsin. Bu da uzun soluklu olmayan karmaşık bir ilişki demektir. Evli isen veya sevgilin varsa uyumlu bir aşk hayatı en üst seviyelere ulaşıyor.

Mayıs 2017 KOVA Burcu aşk hayatı kişi ve yaşantısına göre değişim gösteriyor. Dikkat dilmesi gereken en önemli şey bölünmeden tek taraflı hareket etmek olmalı. Senin seçim yapman gereken taraf belli olmasına rağmen bunu net şekilde ifade etmemen her şeyi mahvedebilir. Bu ay sosyal ortamlara daha fazla giriyorsun. Etkilendiğin insan sayısı oldukça fazla. Seçim yapan taraf olmak değil, seçilen olmak isteyebilirsin. Bir anlamda kendini sınıyorsun. Beğenilip beğenilmediğin test edecek davranışlarda bulunabilirsin.

KOVA Burcu aşk 2017 Mayıs’ta bağlanmak istiyor. Evliysen kendini eşinle özdeşleştirebilirsin. Ödün verdiğin noktalar artıyor. Akrabalarla ve aile büyükleriyle arada var olan sorunların ilişkini olumsuz yönde etkilemesine izin vermemelisin. Uzaklaşman gereken ortamlardan uzak durduğunda daha mutlu olduğuna şahit olacaksın. Bekarsan, kendini bulmanı sağlayacak ve seninle bütün olmaya hazır biriyle güzel bir ilişki kurma ihtimalin yüksek görünüyor.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Kova Burcu Mayıs 2017 Aşk Yorumu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Nehir dedi ki:

    Süper yorumlar ama ne kadar gerçek bilemiyorum

Sayfa başına git