Kova Burcu Mayıs 2017 Yorumu

19 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 23.957 kez okundu.

KOVA Burcu Mayıs 2017 tarihinde var olan çıkar yolları denemekten çekinebilirsin. Her şeyin daha iyi olabileceği farklı yollar varken beklemeyi seçmek tümüyle hata olabilir. Zamanını değmeyen insanlar için harcamamalısın. Duygusal anlamda bir bağın kopma ihtimali son derece yüksek görünüyor. Geçmişin seni bırakmasını beklememeli, sen geçmişi bırakmalısın.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2017 Dolunay Akrep Burcunda gerçekleşiyor. Dolunay etkileri bazı konularda risk almanı gerektirebilir. Bu tarihte bir konuda inancının boşa çıktığını fark edebilirsin. 25 Mayıs 2017 Yeniayı Terazi Burcunda gerçekleşiyor. Yeniay etkisi ile kendini daha iyi ve güvende hissediyorsun. Yeniay ile birlikte kötü bir dönemi tarihe gömüyorsun.

Kova Burcu Mayıs 2017 Aşk

Kova Burcu aşk hayatı Mayıs 2017’de sonlar ve başlangıçlar üzerine kurulu. Bazı ilişkilerin aniden bitmesi ve aynı hızla yenilerin başlaması söz konusu olabilir. İş hayatındaki başarını aşk hayatına yansıtamıyorsun. Değer bilmeyen insanlara yaptığın fedakarlık sana ummadığın şekilde dönebilir. Her şeyini sunduğun bir insanın tutumunu gözden geçirmeli, hak ettiğin aşkı ve sevgiyi alabilmek için hak etmeyenleri hayatından tümüyle çıkarmalısın. Bekar Kova Burcu bu ay sana güven vermeyen ilişkilerden uzak durmalısın. Burcun, aşk konusunda risk almaman gerektiğini işaret ediyor.

Kova Burcu Mayıs 2017 Aile ve İlişkiler

Mayıs 2017 Kova Burcu aile ve ilişkilerinde tutarsızlık söz konusu. Bazı yakınlarının bencil ve düşüncesizce sergilediği tavır karşısında öfkelenebilirsin. Problemlere karşı tek yönlü yapılan eleştirilere en sert tepkini koyuyorsun. Yaşadığın belirsizlik, huzursuzluk ve sorunlar ancak sen duruma açıklık getirirsen ve gerçekten ne istediğini net şekilde belirtirsen ortadan kalkacaktır.

Kova Burcu Mayıs 2017 Sağlık

Kova Burcu sağlığı konusunda Mayıs 2017 tarihinde iyi görünüyor. Ancak zaman zaman yaşanan stres seni zorluyor. İçinde biriktirdiklerin ileride sağlığını olumsuz şekilde etkileyebilir. Mevsim değişikliği nedeniyle oluşabilecek alerjik reaksiyonlara karşı dikkatli olmalısın. Ayrıca bu ay aile büyüklerinden birinin yaşayabileceği sağlık sorunuyla ilgilenmek durumunda kalabilirsin.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git