Kova Burcu Ocak 2018 Yorumu

28 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 12.533 kez okundu.

KOVA Burcu Ocak 2018’de mantıklı hareket etmek zorundasın. Duyguların doğrultusunda ilerlersen kaybeden sen olabilirsin. Kafa karışıklığına bir de gururun eklenince iş çığrından çıkıyor. Ay içinde hem maddi hem özel yönde yeni gelişmeler yaşanıyor. Eline yüklü miktarda geçecek olan para seni değiştirmesin. Aşk hayatına buna göre yön vermek istemen ilerleyen zamanlarda pişmanlık getirebilir. Partnerinle aranıza şartlar şurtlar girmemesi için geçmişi unutmalısın. Sana melek gibi görünen bazı insanların arkadan çevirdiklerine şahit olduğunda iş işten geçmiş olabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

02 Ocak 2018 Yengeç Dolunayı ve etkileri hedefine ulaşmak konusunda aceleci davranmana sebep oluyor. Net şekilde bilmek istediğin şeyler var ve bunların araştırmasına giriyorsun. 17 Ocak 2018 Oğlak Burcundaki Yeniay ve etkileri seni değişime zorluyor. Alcağın yeni kararların hepsi bu yönde. Hem özel, hem de iş hayatında büyük değişimler yaşayabilirsin.

Kova Burcu Ocak 2018 Aşk Yorumu

Kova Burcu aşk hayatı Ocak 2018 tarihinde kafan tümden karışıyor. Geçmişle gelecek arasında sıkışıp kalıyorsun. Bugünün mahvolmasına tek neden aklından geçen olumsuz düşünceler. Güvenmek istemediğin konular seni sürekli şüphe altında bırakıyor. Ve dolayısıyla alman gereken kararlar sürekli gecikiyor. Tabi yanı sıra yaşaman olası güzel şeyleri de yaşayamıyorsun. Birlikte yol aldığın birinin oynak fikirleri hayatına olumsuz şekilde yön veriyor olabilir. Bunun üzerine biraz düşünmeli kararlarını yeniden gözden geçirmelisin.

Kova Burcu Ocak 2018 Aile ve İlişkiler

Ocak 2018’de Kova Burcu aile ve ilişkilerini ciddiye almıyor. Kopan bağlarını güçlendirmek yönünde adımlar atmaya niyetin yok. Geçen ay gitmeyi planladığın yere gidemedin. Bunu ay içinde gerçekleştirebilirsin. Evliliklerde çocuklarla ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Bu ay dikkat etmen gereken bir diğer konu para konusu. Sırf bu yüzden yanına yamacına yaklaşan ve seni aramasının zamanının manidar olduğu kişiler ortaya çıkıyor. Şaşırtıcı olan kısmı ise bunların en yakınların arasından olması.

Kova Burcu Ocak 2018 Sağlık

Kova Burcu sağlığı Ocak 2018’de iyi görünüyor ancak daha iyi olabilir. Şöyle ki; kendini biraz daha önemsersen. Genel olarak sağlıklı beslendiğin ve kötü huylardan uzak durduğun zamanlarda değilsin. Bu ay bazı günler ipin ucunu bırakıyorsun. Bu da üzerinde yoğun bir strese dönüşüyor. Önce olumlu anlamda düşüncelerine yön vermeli, sonra bunu yaşamına uygulamalısın. Seni bilerek üzenleri salla gitsin. Yanında olan, gitmeyen ve her ne olursa olsun seni seveni koru, her anlamda iyileşirsin.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git