Kadınlar Duysun

Kova Burcu Şubat 2018 Yorumu

20.01.2018
13.499
Kova Burcu Şubat 2018 Yorumu

KOVA Burcu Şubat 2018 tarihinde son derece şanslısın. Önün açık ve etrafın iyi fırsatlarla çevrili. Yapman gereken şey sadece doğru kararlar almak olmalı. Yakın zamanda aldığın bir karardan son derece memnunsun. Yerine getirmen gereken bir iki şey daha var ve bunun için de daha fazla paraya ihtiyaç duyuyor olabilirsin. Elinde olanı değerlendirirken tedbiri elden bırakma. Yakınlarından bazılarının sana vereceği akıl pek sağlıklı olmayabilir. Herkesin kendi çıkarını düşündüğünü bilerek yol almalısın. Esas olan sevdiklerin ve ailen olmalı. En önemlisi de hırsa ve öfkeye kapılmamak olmalı.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Şubat 2018 Kova Yeniayı ve etkileri sende çok büyük değişimlere neden oluyor. Daha özgür ve bağımsız bir yapıya bürünüyor, bunu birlikte yaşadığın ortama da yansıtıyorsun. Cesaretin tümüyle açığa çıkıyor. Geçmiş dönemdeki olaylardan uzaklaşma eğilimi gösterebilir, farklı bir yerde yaşama kararı alabilirsin.

Kova Burcu Şubat 2018 Aşk Yorumu

Kova Burcu Şubat 2018 aşk hayatı tarihinde karmaşıklıktan biraz olsun kurtuluyor. Gizemli durumları seviyorsun ancak bu sana biraz fazla geldi. Kendince alacağın bazı önlemlerden sonra için rahatlıyor diyebiliriz. Şüphelerin yersiz olabilir ancak emin olmak istiyorsun. Birlikteliğinde ufak tefek atışmalar yaşayabilirsin. Çok büyümeden atlatılan sorunlar ilişkiye renk katacak nitelikte. Bununla birlikte uzaktan da olsa özel hayatına müdahale etmek isteyen insanlar var ve buna farkında olmadan sen izin veriyorsun. Duygu sömürüleri ile aklını karıştırmaya yönelik yeni planlara dahil edilebilirsin, dikkat!

Kova Burcu Şubat 2018 Aile ve İlişkiler

Kova Burcu Şubat 2018’de aile ve ilişkilerinde istemediği, hoşuna gitmeyen şeyleri dışarıda bırakıyor. Bazı gözlemlerin ve sana yönelik bazı davranışlar bunu gerektiriyor. Çok sabırlı toleranslısın ancak yeri geldiğinde hayır demeyi biliyorsun. Bu ay yakınlarına her tür konuda bol bol hayır diyeceksin. Şubat ayı içinde ev ve iş yerinde değişen durumlar meydana gelebilir. Alacağın kararlar yaşadığın şehirden farklı bir şehre yerleşme yönünde olabilir. Büyük oranda huzur aradığın bu dönemde huzuru buluyorsun.

Kova Burcu Şubat 2018 Sağlık

Kova Burcu Şubat 2018’de sağlığı iyi yönde ilerliyor. Belirgin bir rahatsızlığın yok. Kronik astımı olanlar yeme içme ve uyku düzenine biraz daha önem vermeli. Bunun dışında zihinsel anlamda daha fazla güce ihtiyaç duyuyorsun. Bunu başarmanın yolu ise hayattaki olumsuzluklara çok fazla takılmamaktan geçiyor. Su akar yolunu bulur, sen vicdanın yönünde yaşamaya devam et.