Kulak Akupunktur

1 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 332 kez okundu.

Akupunktur 300 yıldır kullanılan bir alternatif tıp yöntemidir. Vücudun birçok farlı noktasına yapılabileceği gibi en etkili noktaları kulaklarda bulunmaktadır. Kulakta yer alan belli noktalara yapılan basınçlar ve uyarılmalar sayesinde vücuttaki organlar ve diğer bölgeler bundan olumlu olarak etkilenmektedir. Endişe edilen bir veya teşhis konulan bir hastalığın tedavisinde kullanılabilmesinin yanı sıra rahatlamak, stresten uzaklaşmak, vücudu daha hızlı çalıştırmak gibi etkileri de bulunmaktadır.

Kulak Akupunktur

Kulak akupunktur u kulakta yer alan kulak akupunktur noktalarına yapılan basınçlar sayesinde tüm vücudu tedavi edebilecek bir yöntemdir. Kulakta belli manyetik alanlar bulunmaktadır. Elektro nörolojik ölçümler sayesinde kulaktaki sinyaller ölçülür. Alet sayesinde aslında problemli noktalar da tespit edilir. Sinyal veren bu noktaların bazılarına kalıcı minicik iğneler takılır bazılarına da minicik topçuklar takılır. Bu noktalara siz de gün içerisinde basın yaparsınız ve tedavi olmasını istediğiniz bölgeleri uyarırsınız. Bu kulak akupunktur u dur.

Kulak Akupunktur Noktaları

Kulak ve ayaklar vücudun başlangıç ve bitiş yerleri gibidir. Bu bölgelerde yer alan belli başlı noktalar sayesinde bütün metabolizmanızda hareketlenme meydana getirebilirsiniz. Kulak akupunktur noktaları sayesinde cilt hastalıklarından mide sorunlarına, omur problemlerinden burun problemlerine, karın, el, kalça, göz, yüz gibi onlarca farklı bölgeye ait noktaları uyarabilirsiniz. Böbrek üstü bezlerinden alerji noktalarına, iştah kontrolünden, stres bozukluklarına, hipertansiyondan kas sertliğine kadar aklın almayacak noktaya sahip kulak sayesinde neredeyse ağrısız, açısız, bıçaksız ilaçsız bir şekilde tedavi olabilirsiniz. Vücuda hiçbir kimyasal girmediği gibi doğru bir şekilde yapıldığı sürece hiçbir yan etkisi yoktur. Bunun için işini bilen bir doktora gidilmelidir.

Sigara bıraktırması, kilo verdirmesi, migren ağrılarını yok etmesi gibi mucizeler sayesinde ünlenmiş olan akupunktur aslında oldukça etkili ve sonuçları gözle görülür olan bir alternatif tıptır. Çoğu zaman sorunlara çözüm bulabildiği gibi asıl ilacın kendimiz olduğunu bize gösteren bir bilimdir.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git