Kadınlar Duysun

Misafir Geldiğinde Pratik Olarak Ne Yapabilirim Derdine Son

27.11.2017
9.645
Misafir Geldiğinde Pratik Olarak Ne Yapabilirim Derdine Son

Birçok bayan evine gelen misafiri nasıl ağırlayacağı konusunda oldukça fazla telaşa kapılırlar. Çok kısa bir süre içinde bu panik nedeni ile ne yapacaklarını bilemezler. İşte bu nedenle sitemizde bulacağınız kek ve poğaça tarifleri çabuk bayatlamadığı için boş zamanlarınızda yaparak cam bir kap içinde ya da saklama kabınızda bir süre koruyabileceğiniz için telaşlanmanıza gerek. Hatta evde çocuklarınız canları poğaça ya da kek gibi gıdalar istediğinde elinizin altında bulanması sizin için oldukça rahatlatıcı bir durum olacaktır.

Pazar Kahvaltıları İçin Sıcacık Puf Poğaça

Daha önceden hazırlayıp saklayabildiğiniz poğaça tarifleri dışında sitemizde anlık yapılan ve taptaze sıcacık puf poğaça tarifi bulunur. Fırından çıktığı gibi yeneceği gibi ağzı kapalı olarak bir sürede saklanabilir. Türk halkı olarak muhteşem pazar kahvaltılarında fırından çıkan puf poğaça yanında yenebilecek diğer kahvaltılıklar ile (Peynir, zeytin vs.) aile halkına unutamayacakları pazar kahvaltısı için sitemizde birçok tarifler bulacaksınız.

Akşam Yemeğinden Sonra Tatlı Tarifi

Geleneksel Türk ailelerinde istisnai durumlar dışında akşamları tüm ev bireyleri bir arada, akşam yemeği yenir. Akşam yemeklerini arkasından hafif bir tatlı nerdeyse herkesin olmazsa olmazıdır. Sitemizde geleneksel unlu tatlı tarifi dışında birbirinden farklı akşam için hazırlanabilecek kalorisiz sütlü tatlı çeşitleri bulunur. Hem yapımı oldukça pratik olan bu yemek sonrası sütlü tatlılar ile kalori derdi yaşamazsınız hem de aradığınız lezzeti yakalamış olursunuz.

Tüm Puf Poğaça ve Tatlı Tarifleri

Sitemizde yer alan puf poğaça ve tatlı tarifleri mümkün olduğu kadar az malzeme ile harikalar yaratmayı hedeflemektedir. Ayrıca mayalı poğaçalardan karbonatlı ya da kabartma tozu ile hazırlanan poğaça tariflerine kadar birçok çeşit ve lezzetler bulunur. Tatlı tarifleri arasında Osmanlı mutfağı unlu tatlılardan sütlü tatlılara kadar (Güllaç Sütlü Nuriye, Sütlaç, Kazandibi vb.) birçok tatlı tarifi malzeme ölçüsü olarak bildiğimiz kaşık ve bardak ölçüleri ile verildiğini görebilirsiniz.

https://www.basittatlitarifleri.com/