Müşteri ve Ustaların Buluştuğu Yer, Ustamgeliyor

11 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 100 kez okundu.

Günlük yaşantı içersinde ya da iş hayatında birçok ev uğraşı ya da inşa işi ile ilgili olarak bazı çalışanlara ihtiyaç duyulabiliyor. Konusunda uzman olması istenen bu çalışanlardan en kaliteli hizmeti en uygun fiyat ile almak ise ebetteki herkesin önceliğidir. Konusunda uzman olan ustaları bulmak ise kimi zaman oldukça zorlu olmak ile birlikte bulunan ustanın da iş takvimi içinde yer almayı umut etmek de diğer sıkıntılı süreci beraberinde getirir. Bunun yanı sıra ustalarında ihtiyacı olan müşteriye ulaşması için bu ihtiyaç sahibi ile iletişime geçmesi ve geçerli olan en uygun fiyatı sunarak işleme başlaması da bir süreci beraberinde sunar. Bazı işler ise tamamen müşteri ile ustaların birbirleri ile buluşamamaları sebebi ile gerçekleşmez. Bu sıkıntılı sürecin farkına vararak ustaları ve müşterileri bir araya getiren Ustamgeliyor, hem ustaların hem de müşterilerin ortak payda da buluştukları bir sitedir. Müşteri ve ustaların sadece teklif isteme ve teklif sunma işlemini gerçekleştirdikleri bu işlem kronolojisi içinde teklifi kabul edilemeyen usta ve müşteri birbirini tanımazken sadece sözleşme dâhilinde bir araya gelecek olan usta ve müşteri buluşturularak işin gerçekleşmesi sağlanır.

Teklif Alma – Verme

Ustaların ya da müşterilerin  ustamgeliyor.com  adresine kayıt olması sonucunda müşterinin görseller ile desteklediği ve ihtiyacını belirterek teklif beklediği platforma her saat teklif konulabilir ve her saatte bu teklife yanıt verilebilir. Teklif isteyen müşteri tarafından sunulan içerik sonrasında alınan teklifler içersinde müşteri kendisi için en uygun olan seçimi seçerek erekli olan işlemlerin gerçekleşmesi için usta ile anlaşır. Böylelikle işlemler kısa süre içersinde arzu edilen fiyat aralığında gerçekleştirilerek hem ustalar hem de müşteriler mutlu edilir.

Anlaşma

Ustam Geliyor adresi içersinde bahçe işlerinden inşa işlerine ve boyadan tesisatta kadar birçok işlem için teklif almanız mümkün. Hemen https://www.ustamgeliyor.com/ adresini tıklayarak anıdan teklif isteyebilir ya da istenen teklifleri göre bilmek için usta kayıt girişi yaparak istenen birçok farklı teklife yanıt verebilirsiniz. Böyle aradığınız iş ayağınıza ya da aradığınız usta ayağınıza gelir.

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git