Kadınlar Duysun

Oğlak Burcu Haziran 2018 Yorumu

23.05.2018
4.294
Oğlak Burcu Haziran 2018 Yorumu

OĞLAK Burcu Haziran 2018 tarihinde en fazla kazancına odaklısın. Gerçekleşmesini istediğin hayallerin var. Çevrenle dengeli ve uyumlu olmaya çalışıyorsun. Sendeki huzuru kaçırmaya çalışan bazılarını görmezden geliyorsun. Çalışmalarında sanatsal faaliyetlere de yer vereceksin. İlişkilerinde iletişime dayalı birden fazla konu var. Sevgiden çok saygıyı önemsiyor, insanlardan beklentilerini bu yönde tutuyorsun. Uzun zamandır ara ara seni geren bir duruma son vermek için harekete geçiyorsun. Ay sonuna kadar büyük oranda halledeceksin. Özel hayatında fikirlerinin arkasında durulmasını çok fazla önemsiyorsun. Partnerinin beklenmedik tavırları seni biraz şaşırtabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Haziran 2018 İkizler Yeniayı etkileri maddi kaynaklarına yönelik oluyor. Kendi imkanlarını genişletmek için çevrendeki insanların kaynaklarından yararlanıyorsun. İş konusunda oldukça şanslı olacağın bir dönem diyebiliriz. 28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı etkileri geçmişin izlerini belirgin şekilde ortaya çıkarıyor. Biraz dikkat edilmesi gereken bir sürece giriyorsun.

Oğlak Burcu Haziran 2018 Aşk Yorumu

Oğlak Burcu aşk hayatı Haziran 2018’de önceden konuşulmuş bazı konuları yeniden ele alıyor. Sevdiğin insanla olan etkileşimin çoğu zaman iyi olmasına rağmen bazen olmadık sebepleri büyütüyorsunuz. İlişki konusunda deneyim sahibi olan güvendiğin birine danışabilir, dertleşebilirsin. Ancak doğru iletişim kurman gereken kişi kesinlikle partnerin. Aklındakiler nedeniyle genel hayatına adapte olmakta zorlanıyorsun. Çalışıyorsan işlerini belli aralıklarla aksatabilirsin. Düşünce yapını değiştirdiğinde her şeyin kendiliğinden çözüme kavuştuğunu göreceksin.

Oğlak Burcu Haziran 2018 Aile ve İlişkiler

Haziran 2018’de Oğlak Burcu aile ve ilişkilerinde bazı gerilimler yaşanabilir. Bunun sebebi belli şeyleri kendi bildiğin gibi yapmak istemen oluyor.Alacağın sorumluluklara bağlı olarak verdiğin mücadele artıyor. Birlikte zaman geçirmek zorunda olduğun insanlarla iyi geçinmeye çalışıyorsun. Çünkü aile hayatında yaşadığın sıkıntılar bir şekilde özel hayatına da yansıyor. Dostlarından birinin sana bu ay sunacağı iyi bir teklifi değerlendirme altına alabilirsin. Ortak bir işe başlama ihtimalin yüksek görünüyor.

Oğlak Burcu Haziran 2018 Sağlık

Oğlak Burcu sağlığı Haziran 2018’de olumsuzlukların üzerine gidiyor. Kendini her zamankinden faklı hissedebilirsin. Genel olarak bir doktor kontrolüne ihtiyaç duyuyorsun. Bedeninin daha sağlıklı olması için ruhsal rahatlama sağlanması gerekiyor. Kafanı kurcalayan düşüncelerden arınma çabası içine gireceksin. Yapacağın egzersizler ve uğraşlar bu konuda sana yardımcı olabilir.