Oğlak Burcu Mayıs 2017 Aşk Yorumu

20 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 22.957 kez okundu.

OĞLAK Burcu aşk ve evlilik hayatı Mayıs 2017 tarihinde yenilenmek istiyor. Bunun için geçmişte yaşadığın kaybettiklerini unutarak yoluna devam etmelisin. Yaptığın fedakarlıklar ve karşılığında gördüğün nankörlükler seni yolundan alı koymasın. Bu ay ilişkilere şüpheci yaklaşabilirsin. Güven duymadığın, kararsız kaldığın yakınlaşmalardan uzak durmanda fayda var. Ancak aşka şans tanımadan bilemezsin. Evli isen yaşanan kırgınlıkları unutmak için çaba sarf edebilirsin. Kalbin boş ise sana sunulanları değerlendirirken zorlanabilirsin. Amacın, kimseyi incitmemek ve karşılığında incinmemek.

Mayıs 2017 OĞLAK Burcu aşk hayatı geçici zevklerden ve ihtirastan uzak duygulara sahip. İlişkin açısından güven verici ve verimli bir döneme adım atıyorsun. Bağlanmaktan korkmamalısın. Evliliklerde uyumun sağlanması mümkün görünüyor. İletişime ve paylaşıma denge geliyor. Canını sıkan konularla ilgili kendi kanından olan biriyle dertleşebilir, akıl alabilirsin. Ancak bu kişinin önerileri senin yaşam tarzına uymayabilir. Bu da seni tümüyle yanlış davranmaya sevk edebilir. Bu nedenle kendi yaşadıklarını değerlendirerek duyduğun hislere göre kararlar alman daha doğru olacaktır.

OĞLAK Burcu aşk 2017 Mayıs’ta bütünleşmek istiyor. Varsa eşin veya partnerinle bir bütün olmak istiyorsun. Sorunları büyütmemeye, kırgınlıkları unutmaya hazırsın. Ancak karşı taraftan da aynı anlayışı bekliyorsun. Bekarsan bu ay ortasından sonra karşılaşacağın yeni biri aklını başından alabilir. Ve sonrasında bu kişi tüm hayatına etki edecek derecede seni kendine bağlayabilir. Hayatın, isteklerin doğrultusunda şekillendiğini unutmamalısın sevgili Oğlak Burcu.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git