Oğlak Burcu Mayıs 2018 Yorumu

17 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 14.610 kez okundu.

OĞLAK Burcu Mayıs 2018 tarihinde geleceğin adına yeni sorumluluklar alıyorsun. Seni zorlayan şartlar söz konusu olabilir. Her şeye rağmen inandığın yolda devam edeceksin. Çok istediğin bir şeyle ilgili beklediğin haberi alamayabilirsin. Şu an hayal kırıklığı yaşasan da, bunun olmaması karşına daha faklı fırsatları çıkaracak. Seni ruhen ve fiziken etkileyen biriyle tanışıyorsun. Onun gözlerinden dünyayı yeniden keşfedeceksin. Yaşanan farklı deneyimler farkındalık kazandıracak nitelikte. Ve hiçbir yaşananın boşa olmadığını anlayacaksın. Ruhen bir doyum içine giriyorsun. Bu aydan sonra hayatındaki bazı şeyler eskisi gibi olmayabilir. Elde edeceğin gelir artıyor. Yeni çalışmalar için kafandaki planları devreye sokuyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

15 Mayıs 2018 Boğa Yeniayı etkileri hanene bolluk ve bereket getiriyor. Yaşadığın zorlukların bir kısmı sona eriyor. Kendine olan güvenin artıyor ve hayatın yeniayla birlikte bir nebze değişmeye başlıyor. 29 Mayıs 2018 Yay Dolunayı etkileri iletişimi hızlandırıyor. Karşına farklı duygusal oluşumlar çıkıyor. Özel hayatında yeni başlangıçların zamanı.

Oğlak Burcu Mayıs 2018 Aşk Yorumu

Oğlak Burcu aşk hayatı Mayıs 2018’de doyuma ulaşıyor. İlginç deneyimlere açıksın. Sevdiğin insana ve özel hayatına karşı daha fazla özen göstereceksin. Enerjinin bilinmeyen yanları ortaya çıkıyor. Hayatında biri yoksa bu ay ortasında hayatının aşkıyla tanışacaksın. İçini kıpır kıpır eden duygulara sahip oluyorsun. Bunun yanında geçmişte kalan bir aşk meselesi tekrar karşına çıkıyor. Bir hesaplaşma söz konusu ve kalan ne varsa son vereceksin. Evli Oğlak Burcu aşk hayatı Mayıs 2018 tarihinde karşılıklı önemli konuşmalarda yer alıyor. Eşler gelecekle ilgili konulara yoğunlaşıyor. Birlikte alacağınız kararları uygulamaya geçebilirsiniz.

Oğlak Burcu Mayıs 2018 Aile ve İlişkiler

Mayıs 2018’de Oğlak Burcu aile ve ilişkilerinde yanıltıcı etkiler devreye giriyor. Yakın akarabalar arasındaki bazı söylemler değişerek kulağına gelebilir. Kendini olmadık konuşmalar içinde bulabilirsin. Kime inanacağını, ne diyeceğini bilemediğin bir döneme giriyorsun. Olayların dışında kalıp gözlemleyerek değerlendirmeye gitmelisin. Karşılıklı konuşmalarda düşüncelerini hemen olduğu gibi söylememeye bak. Sosyal çevren hareketleniyor. Yeni etkinlikler, davetler ve toplantılar var. Arkadaşlarınla birlikte hareket etmekten keyif alacaksın.

Oğlak Burcu Mayıs 2018 Sağlık

Oğlak Burcu sağlığı Mayıs 2018’de olumsuzluklardan biraz etkileniyor. İşlerin ve günlük hayatın koşuşturması da aşırı şekilde yorgunluk sebebi. İhmal etmemen gereken ufak rahatsızlıklar ileride büyük sorunlara yol açabilir. Bu nedenle sağlığını daha fazla önemsemende fayda var. Çevrendeki olur olmadık insanları kafana takıp dert edinmemeye bak. Seni rahatsız eden tüm olumsuz etkilerden uzaklaş.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git