Ombre Saç Renkleri

2 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 1.602 kez okundu.

Ombre saçlar son yılların en popüler saçları arasındadır. Bir zamanlar dip boyasının kulak hizasına kadar gelmesi bakımsızlık olarak görülürken bu durum bir anda hit olmaya başladı. Bebeklerin saçlarından esinlenerek daha doğal geçişler ile yapılan bu ombre uygulaması 2016 sonlarında ve 2017 başlarında farklı renkler ile birleştirilmeye başlandı.

Ombre Saç Renkleri

Ombre saç renkleri oldukça farklı renklerde kendini göstermeye başladı. İlk çıktığı dönemlerde alıştığımız sarı renklerde olan ombre saç rengi tonları kendini öncelikle daha küllü renklere bıraktı. Daha sonra bu ombre saç renkleri kendilerini gri rengin tonlarına bıraktı ve son olarak pek fazla rastlanmayan canlı renkler ile ombre saç rengi tonları uygulanmaya başlandı.

Ombre Saç Renkleri 2018

Saç konusunda öncü olan kuaförler tarafından yapılan uygulamalar sonucunda artık ombre konusunda yeni bir saç açıldı ve kırmızı, mavi, mor tonlarının geçişleri sağlanarak ombre saç renkleri elde edilmeye başlandı. Bir dönem oldukça popüler olan bu saç rengi uygulamalarının sonucunda saçlar bir parça sadelik ve bir adım ötede bir küllülük kazanmaya başlandı. Ombre saç renkleri 2018 yılında da bizi genel olarak oldukça parlak ve beslenmiş saçlarda gri-viyole tonlarında bir ombre beklediğini söyleyebiliriz. Yine ombre saç renkleri 2018 yılında kulak veya omuz hizasından değil saç diplerine daha yakın yerlerden başlanarak yapılacaktır.

Ombre Saç Rengi Tonları

Hemen hemen her renkte ombre uygulanmaya başladı. İlk çıktığı zamanlarda doğal saçlarınızın uç kısımlarına uygulanan geçişli sarı renkler olarak popülerleşti ve bu kendini çok daha profesyonel bir şekilde harmanlanmış ve basit sarılardan çok daha küllü sarılar, griler ve canlı renkler olarak ortaya çıkmış. İstediğiniz saç tonu ile ombre uygulaması yaptırabilirsiniz. Özellikle yeşil ve mavi tonlarının, turuncu ve kırmızı tonlarının bir arada kullanıldığı fakat çok profesyonel geçişlerin yapılması gerektiği unutulmamalıdır.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git