Oturma Odası Dekorasyonu

18 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 2.125 kez okundu.

Özellikle bir bayan için ev dekore etmek büyük bir zevktir. Kendi göz zevkine uygun, kendi ihtiyaçlarına cevap veren, gösterişli ve ferah bir ev dekorasyonu yapmak hemen hemen her bayan için çok önemlidir.

Oturma odası, misafir odası gibi sadece misafirlere özel ya da yatak odası gibi sadece eşimize özel olmadığı için oturma odası dekorasyonu bir kat daha önem kazanmıştır. Bu oda bütün ailenin toplanıp sohbet ettiği, eğlenildiği bir odadır. Bu durum da oturma odasının önemi daha çok artırmaktadır.

Yapmış olduğunuz dekor ile aslında üstü kapalı da olsa, kişiliğinizi evinize, odanıza aktarmış oluyorsunuz. Seçmiş olduğunuz renk, kullanmış olduğunuz mobilya. Bütün bunlar aslında sizin kişiliğinizi odanıza aktarmış olursunuz. Oturma odası dekorasyonu yaparken dikkat etmeniz gereken bir takım unsurlar vardır. Bunlar;

Oturma Odası Dekorasyonu Önerileri

● Seçeceğiniz renk odanıza ferah ve geniş bir görünüm kazandırabilir.

● Aynı şekilde seçmiş olduğunuz mobilyalar da odanızın görünümünü etkiler.

● Son zamanlarda moda haline gelen patchwork tarzı koltuklar çok tercih edilir durumda. Bu koltuklar odanızın daha gösterişli ve geniş görünmesini sağlayacaktır.

● Yine moda haline gelen bir diğer koltuk ise bambu tarzı koltuklardır. Gösterişli ve zarif bir görünüme sahip bu koltuklar odanızı daha şık gösterecektir. Rahatlığı ise artı bir özellik durumunda.

● Yer minderleri, sehpalar ve avizeler de odanızı şık göstermek için dekorun olmazsa olmazlarıdır.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, isteğinize bağlı olarak odanızı düzenleyebilir, seçmiş olduğunuz renk ve mobilyalar ile odanızı daha güzel hale getirebilirsiniz.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git