Rüyada Minibüse Binmek

8 Mart 2017 tarihinde eklendi, 11.724 kez okundu.

Rüyada minibüse binmek, kısa bir süre içerisinde başınızdan geçen sıkıntılı olayı birisine anlatmış olabilirsiniz. Bu sıkıntı sizin davranışlarınıza göre şekillenecek olan bir konudur. Sıkıntınızı anlattığınız kişi sizi kötü bir şekilde yönlendirmeye çalışacak buna dikkat ederseniz sizin için en iyisi olacaktır. Ne olursa olsun kendi düşünceleriniz her zaman daha önemli ve en iyisidir. Rüyada minibüse binmek, bir akrabanızdan aile yemeği daveti alabilirsiniz ve orada hoşnut olmadığınız insanlarla karşılaşma olasılığınız çok yüksek. O kişinin ağzına sizin ile ilgili fazla laf vermemeniz sizin yararınıza olacaktır.

Rüyada minibüs almak, hayırlı bir iş için birikim yapmış olduğunuz bir miktar para mevcut elinizde bu parayı harcamak için biraz daha beklemeniz gerektiğinin habercisidir.

Rüyada Minibüs Sürmek

Rüyada minibüs sürmek, hayatınızın bütün olumsuzluklarına rağmen sizin her zaman yanınızda olan birisi var ve o kişinin başı derde düşebilir. Onun size yardım ettiği gibi sizde ona bu aşamada yardım etseniz iyi olacaktır. 

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git