Kadınlar Duysun

Sevgililer Günü Hediye Tavsiyesi

09.02.2018
73
Sevgililer Günü Hediye Tavsiyesi

Neredeyse tüm dünyanın 14 Şubat tarihinde kutladığı Sevgililer Günü, ülkemizde de özellikle orta yaş dönemine kadar genç sayılabilecek yaşlarda bulunan kişiler tarafından coşkuyla kutlanıyor. Sevgililer Gününde beraber iyi şekilde vakit geçirmeyi hedefleyen çiftlerin birbirlerine hediye almaları da gelenekselleşmiş olan bir davranış biçimi olarak gösterilebilir. Biz de bu yazımızda hediye denilince ilk olarak akla gelen takılar hakkında bilgi vereceğiz.

Sevgililer Günü Hediyesi Nereden Alınır?

Altın ve gümüş takılar söz konusu olduğunda önde gelen web siteleri arasında başı çeken https://www.altinsepeti.com, sevgilinize ve diğer sevdiklerinize hediye seçmek için uğrayabileceğiniz adreslerin de başında geliyor. Sunduğu ürünlerin önemli bir kısmında Sevgililer Günü nedeniyle indirim yapan ve çikolata, inci küpe gibi çeşitli hediyeler ekleyen Altın Sepeti, Sevgililer Gününde birlikte olduğunuz kişiye verebileceğiniz en seçkin ve uygun fiyatlı ürünleri sunan firma olarak görünüyor. Sevgililer günü hediyesi almak için altinsepeti firmasını tercih etmeniz fiyat ve kalite açısından doğru bir seçim olacaktır.

Pırlantalı Oğlak Burcu Kolye

Altın ve gümüş takıların yanı sıra ilginç tasarımları ve uygun fiyatları ile dikkat çeken pırlanta kolye, pırlanta yüzük, tektaş kolye gibi ürünleri de ürün yelpazesinde bulunduran Altın Sepeti, Sevgililer Günü dışında Anneler Günü, nişan ve evlilik törenleri, doğum günleri gibi özel günler için de uygun hediyeler sunuyor. Sitede bulunan yüzlerce farklı ürün çeşidi arasında sizin kutlamak istediğiniz özel günü en anlamlı hale getirecek olan bir hediye bulacağınızı söylemek yanlış olmayacaktır. Yukarıda örneğini gördüğünüz takı, Pırlantalı Oğlak Burcu Kolye adıyla sitedeki pırlanta kolyeler arasında sergileniyor. Aşağıdaki bölümümüzde ise Sevgililer Günü için değerlendirebileceğiniz hediye alternatiflerinden bazı örnekler bulacaksınız.

Sevgililer Günü Hediye Seçenekleri

Altın Sepeti tarafından sunulan web sitesinde yer alan ve Sevgililer Gününe özel olarak indirimde bulunan, aynı zamanda yanlarında bazı ekstra armağanlar verilen ürünlerden bazı örnekler şu şekilde verilebilir:

İkili Altın Kalp Kolye (Çikolata Hediyeli)

Söz konusu olan sitede yer alan İkili Altın Kalp Kolye, Sevgililer Günü için hediye aran kişiler için en uygun seçimlerden birisi olabilir. Şu anda indirimde bulunan bu ürünün fiyatı 395 TL olarak görünüyor. Bu fiyata ürünün yanında gelen 90 gr. karışık dolgulu hediyelik çikolata da dâhil. 14 ayar altından ve 6 adet zirkon taş kullanılarak üretilen kolye, sevgilinize verdiğiniz önemi göstermek ve onu mutlu etmek için en doğru hediye seçeneklerinden birisi olarak gösterilebilir. 15 mm eninde ve 20 mm boyunda olan sarı-beyaz renkli kolye, yine fiyata dâhil olan 45 cm uzunluğundaki 14 ayar zincirle beraber geliyor. Ürün şık bir kolye kurusu içinde ve yanında hediye paketi malzemeleriyle birlikte kargo ile teslim ediliyor.

Altın Sonsuzluk Kolyesi (Gümüş İnci Küpe Hediyeli)

Altın Sonsuzluk Kolyesi de http://www.altinsepeti.com adresinde indirimde olan ve bu indirimin dışında yanında gümüş inci küpe hediyesi bulunan ürünlerden bir tanesi. Sarı-beyaz renkteki sonsuzluk temalı kolye, Sevgililer Günü ve sevgilinizin diğer özel günleri (doğum günü gibi) ideal bir hediye olacaktır. Kolyenin normal şartlarda da uygun olan fiyatı uygulanan indirim nedeniyle daha da cazip hale gelmiş bulunuyor. Zirkon taş ve 14 ayar altın kullanılarak imal edilmiş olan Altın Sonsuzluk Kolyesi, 42 cm uzunluğundaki 14 ayar zinciriyle birlikte şık bir kolye kutusunda ve yanında hediye paketi malzemeleri ile birlikte teslim ediliyor.

Kar Tanesi Taşlı Altın Kolye (Aynalı Mücevher Sandığı hediyeli)

Sevgililer gününde kalpli kolyelerin dışında bir hediye arayanlar Kar Tanesi Taşlı Altın Kolye seçeneğini de tercih edebilirler. Diğer örneklerimizde olduğu gibi hediyesi, kutusu, zinciri ve hediye paketi malzemeleriyle birlikte teslim edilecek olan kolye, 14 Ayar Altın ve Zirkon Taş kullanılarak imal edilmiş.