Şok 19 Temmuz 2017 Haftanın Fırsatları

17 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 19.301 kez okundu.

Şok aktüel 19 Temmuz 2017 indirim kataloğu yayınlandı. Her hafta olduğu gibi bu haftada şok aktüel ürünlerinde kaçırılmayacak fırsatlarla karşı karşıyayız. Bu hafta yer alan aktüel ürünlerdeki kampanyaları kaçırmayın.

Şok aktüel ürünlerde bu hafta dikkat çeken ilk ürün 2 yıl garantili Lg 24 led ekran sadece 499 tl’den satışa çıkıyor. Dikkat çeken bir diğer ürün ise 99 tl değerinde 3 kapaklı ayakkabılık. Bu ürün evinizde çok fazla yer kaplamayarak sizi ayakkabı fazlalığından kurtaracaktır.

Aktüel ürünlerinin içerisinde yer alan 2 yıl garantili 5’li priz sadece 16,90. Kadın pijama takımları ve babet çorapları da indirimli ürünlerin içerisinde yer almaktadır. Aktüel ürünlerin içerisinde cam tuzluk, sirkelik, yağlık, limon sıkacağı, 3’lü kavanoz seti, çok amaçlı kova, termos ve sürahilerde bulunmaktadır. Hepsi farklı desenlerde ve renklerde satışa sunulmuştur.

Bu hafta aktüel ürünlerin içerisinde kadınların yüzünü güldüren bir indirim ile karşılaşmaktayız. Sesu Roll-On sir ağda seti sadece 29,90’dan satışa sunulmuştur. Aynı zamanda 250 gr sesu ılık ağda 5,99 tl olup ikinci yüzde elli indirimli olarak raflarda yerini almıştır. Diğer şok aktüel ürünlerini incelemek isterseniz şok katalog sayfalarına göz atabilirsiniz.

Şok Aktüel Ürünler 19 Temmuz 2017

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git