Şok 4 Ocak 2017 Aktüel Haftanın Fırsatları

3 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 39.729 kez okundu.

Şok marketin her hafta Çarşamba günü sizler için satışa sunduğu aktüel ürünler yine çok güzel. Hem cebinizi hem evinizi düşünen Şok 4 Ocak 2017 ile yeni yılın ilk aktüel kampanyalarınızı müşterileriyle buluşturuyor.

Kataloglarda yer alan sürpriz indirimler, kampanyalı ürünler Şok Aktüel Ürünleri en çok tercih edilen ürünler arasında kılıyor. Bu Çarşamba, evinizin tüm ihtiyaçları için Şok’a uğramayı unutmayın.

Şok Aktüel Ürünleri

Bu hafta Şok Aktüelde; içinizi ısıtacak rengiyle House Plus ütü masası, House Plus kurutmalık ve Tefal Access Easy ütü inanamayacağınız fiyatlarla. Keçeli ütü masası kılıfları sadece 9,95’e Şok’ta.
Bayan süper soft sabahlık, 2 yıl garantili Panther masaj aleti, termal bot çorapları da sizleri bekliyor.

İkincisi %50 Fırtınası

Bu haftaya da damgasını vuracak indirimler bir arada. Şok 4 Ocak 2017 aktüel ürünler arasında diş bakım ürünleri ikincisi %50 fırsatıyla. Şok Aktüel Ürünler; İpana Expert Pro, ekstra beyazlık avantajı ikincisinde %50 indirim ile yalnızca 6,95’e. Oral- B diş fırçaları ve diş ipi de ikincisinde yarı fiyatı fırsatıyla Şok Aktüelde.

Dişleriniz kadar bulaşıklarınızda sağlığınızı etkiler. Bu yüzden Şok aktüelde yer alan Finish tuz, Calgon kireç önleyici, Pril losyon bulaşık deterjanını almayı unutmayın. Üstelik ikincisinde %50 indirimle.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Şok 4 Ocak 2017 Aktüel Haftanın Fırsatları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Haşmet dedi ki:

    Sayın şok yetkileleri tekrar Aycup karton bardak getirmenizi sizden rica ediyorum.
    Bu zamana kadar kulladığım en sağlam kaliteli ve fiyatı da uygun karton bardak getirmiştiniz.
    Teşekkür ediyorum

Sayfa başına git