Tam Bir Balık Burcu Olduğunu Kanıtlayan 11 İşaret

12 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 56.337 kez okundu.

Balık Burcu seviyorsa sana cenneti yaşatır. Ve gerçekten sevdiğinde senin mutluluğunu kendininkinden önde tutar. Bir balık tarafından seviliyorsan gerçekten çok şanslısın.

1. Sadece Gerçeklere Takılı Kalmaz

Onlar için gerçekler sıkıcıdır. Kafaları diğer insanlardan farklı çalışır. İçindeki derinliğin sınırları belirsizdir. Ne yaptığını o an anlayamazsınız belki, ama zamanı gelince Balık Burcu’nun yaptığı her şeye hak verirsiniz.

2. Hesapsızdır Onlar

Konu her ne olursa olsun hesap yapmayı da, yapanı da sevmez Balık Burcu. Keyfine düşkündür. Ve ona keyif veren işlere harcadığı para gözünde yoktur. Bir Balık arkadaşınız varsa bol bol hediyeleşirsiniz.

3. Onunlayken Süprizlere Açık Olun

Balık Burcu kadar sürprizleri seven ve sevdiklerini mutlu etmek isteyen bir burç daha yoktur. O ki, eğer seviyorsa imkansızlıklardan imkan yaratır. Ama sevmiyorsa, tek kelimeyle uzak durun.

4. Sıkıntıya Gelmez Balıklar

Asla sıkılmamalıdır. Yoksa bir balık edasıyla elinizden kayıp gider. Bir sizinle olan gerçek dünyası, bir de kendine has dünyası vardır. Onu anlamaya çalışmanızı beklemez, ama anlayışsızlıklardan da hiç hoşlanmaz.

5. Dev Hayallerin Sahibidir

Balık Burcu hayalcidir dediysek öyle sıradan hayaller değildir bunlar. Gerçeğe uygundur ama ulaşılmaz hayallerdir. Gerçekle kıyaslandığında bir Balık Burcu hayal dünyasında daha mutludur.

6. Hata Değil Tecrübeleri Vardır

Hata yapmaktan çekinmez. Hatta, çok istiyorsa bile bile üzerine gider bazı şeylerin. Dener, yanılır belki ama yoluna devam eder. Deneyim onun her şeyidir. Hüznünü, aşkını, fikirlerini ve farkını deneyimleri sayesinde kazanır Balıklar.

7. Affetmeyi Sever

Affeder. Ama her affettiğine döner bakar mı bilinmez. Bu onun iç hesaplaşmasıyla ilgili bir durumdur. O anki ruh haline ve geleceğe dair o insanla olan düşüncelerine de bağlı olabilir.

8. İstediğini Çeker, İstediğini Elde Eder

Etkileyicidir. Yürüyüşü ve tavırları ile diğerlerinden farklıdır. En belirgin yerleri gözleridir. Özgür ruhludur. Bireyseldir. Bu özelliklerini yansıtır ve zamanla kendini çevresindekilere hayran bırakır.

9. Onun İçin İmkansız Yoktur, O İmkansızdır

Balık Burcu için imkansız yoktur. Ama o isterse durumu çıkmaza sokarak imkansız hale getirebilir. En tuhaf ve yaşanması olasılıksız aşk hikayeleri onda mevcuttur. Sıradan insanlarla sıradan şeyler yaşamaktan hoşlanmaz.

10. Fazla Güvenir

Başta çok fazla güvenir. Ve bu güvenin altında genellikle duygusallık yatar. Ancak yapılan hatalar karşısında sıfır toleransa sahiptir. Bilmeyerek de olsa ona karşı hata yaptıysanız geri dönüşü olmayan yola girdiniz demektir.

11. Büyüklük Onda Kalır

Bir aşk bittiyse hep o suçlanır. Onda bittiyseniz istediğiniz kadar bağırın sizi duymayacaktır. Tüm suçlamaları kabul eder, pılını pırtını toplar lanet olsun der, alır başını gider.

▶ Balık Burcu Günlük Yorum

Balık Burcu Haftalık Yorum

Balık Burcu Haftalık Aşk Yorumu

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git