Tarlatansız gelinlik modelleri 2017

23 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 2.079 kez okundu.

Tarlatansız gelinlik modelleri 2017

Her geçen gün moda dünyasında günlük kıyafetlerde olduğu gibi kadınların en özel günlerinde giymiş oldukları gelinliklerde de birçok yeni model tasarlanmaktadır. Günümüzde tasarlanan gelinliklerde ise birçok başarılı modacı daha abartılı gelinliklerden ziyade modern ve sade gelinlikler üzerinde durmaktadır. Gelin adaylarının tercihleri de yine sade ve şık gelinliklerden yana olmaktadır. Düğün gününüzde son yılların en modern ve şık gelinliğini giymek istiyorsanız tarlatansız gelinlik modelleri 2017 kreasyonunu bir gözden geçirmeniz gerekecektir.

Dantelli tarlatansız gelinlikler

Gelin adaylarının artık modern ve şık gelinliklerden hoşlanması ile birlikte gelinliklerde görmüş olduğumuz dantel detayları da her geçen gün artmaktadır. Özellikle tarlatansız gelinliklerde oluşturulan sadeliği dantelli bir model ile daha şık ve zarif bir görünüme çevirebilirsiniz. Böylece hem sade hem de zarif bir görünüme kavuşarak düğün gününüzde misafirlerin gözlerini kamaştırabilirsiniz. Son yılların en çok beğenilen gelinlik modelleri arasında yer alan dantelli gelinlik modelleri bilhassa tarlatansız olarak gelin adayları tarafından tercih edilmektedir.

Tüllü tarlatansız gelinlikler

2017 yılına damgasını vuracak olan gelinlikler arasında yer alan tüllü gelinlik modellerinde özellikle gelinliklerin kol kısımlarında kullanılan transparan görünümdeki tüller dikkatleri üzerine çekmektedir. Sade ve tarlatansız bir gelinliği kollarlınızda kullanacağınız uzun tüllü transparan bir görünüm ile buluşturarak oldukça modern bir görünüm yakalayabilirsiniz. Birçok gelin adayının beğenerek ve severek giyeceği tüllü transparan gelinlikler 2017 yılının en gözde gelinlikleri arasında çoktan yerini almıştır.

Tarlatansız gelinlik modelleri 2017

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git