Terazi Burcu 2017 Aşk Yorumu

8 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 21.307 kez okundu.

Terazi Burcu 2017 yılı aşk hayatı ile ilgili hareketlilik devam ediyor. Olası sorunlarla bu yıl da iyi baş ediyorsunuz. Bazı zamanlar partneriniz ve sevdiklerinizle anlaşmak zor olsa da, gereken saygı ortamı sağlandığında her şey kolaylaşıyor. İlişkinizde özgürleşmek isteyeceğiniz bir yıl. Tutulmalar sizi olumlu ve olumsuz etkileyecek. Evlilik alanınızda yaşanan Venüs gerilemesi sizi bazı duygulardan uzaklaştırabilir. Kararlarınızı gerilemenin son bulduğu tarihlere ertelemeye çalışın.

Terazi Burcu Ocak 2017 tarihine yeni kararlar alarak girebilir. Bazı terazilerin yeni yıl gecesi yeni bir ilişkiye başlaması muhtemel görünüyor. Ocak ayı teraziler için birtakım başlangıçlar içeriyor. 12 Ocak dolunay zamanı sevdiğinizle tartışmaktan uzak durun. Özgürlükçü tavırlarınız başınızı ağrıtabilir. Yeni senede alacağınız kararların etkili ve daimi olması için, 28 Ocak yeniay tarihini beklemenizde fayda var.

Şubat başlarında sevdiğinize olan bakışınız ve ilginiz değişebilir. 11 Şubat parçalı ay tutulması sizde enerji patlaması yaratabilir. Bu da eğlence hayatına düşkünlükle sonuçlanabilir. Sportif faaliyetlere de yönelebilirsiniz. 26 Şubat yeniay etkileri ile aşkı daha fazla hisseder hale geliyorsunuz. İlişkisi olanlar için fırsatlarla dolu bir dönem. Sevdiğinize kendinizi kolayca ifade edebileceksiniz.

Mart 2017 Venüs Terazi Burcu evlilik alanında gerilemeye başlıyor. Sevdiğiniz insanla birbirinizi anlamak güç olabilir. 12 Mart dolunay zamanı iletişim ve ilişkilerde özellikle dikkatli olunmalı. 28 Mart yeniay oluşumuna kadar sürecek olan bu gerileme etkisi, ay sonunda normale dönüyor.

Terazi Burcu Nisan 2017 tarihinde ilişkileriniz güzelleşiyor. Aşk hayatınızda karşınıza çıkan yeni fırsatları değerlendirmeye alıyorsunuz. Evli teraziler bu dönemde var olan ilişkisine yönelerek, eşle aradaki durumu toparlama yoluna gidebilir. İlişkilerde yaşanan Venüs-Merkür gerilemesi 2017 yılı içinde sizi zaman zaman zorlayabilir. 26 Nisan yeniay tarihinde özgürleşme isteği duyabilir, bu yönde hareket edebilirsiniz.

Mayıs 2017 Terazi Burcu ilgisini, akraba ve yakın çevre ilişkisine kaydırıyor. Yaşanan bazı durumlarla ilgili özellikle sizin fikriniz alınmak istenebilir. 10 Mayıs dolunay zamanı, aşk ilişkinizde ne yöne gideceğiniz konusunda sizi zorlayabilir. Çevrenizden etkilenmeniz de söz konusu. Güvendiğiniz birileri tarafından yanlış yönlendirilebilirsiniz. 25 Mayıs yeniay zamanına kadar sürecek olan bu etki, karşı tarafın anlayışı sayesinde son buluyor.

Terazi Burcu Haziran 2017 ile birlikte yeni ilişki arayışına girebilir. 9 Haziran dolunay oluşumunda duygularınız karışıyor. Hayatınıza, bazı şeylerden kaçmak istercesine yön verebilirsiniz. Özel hayatından memnun olmayan bazı teraziler ilişkisini bitirebilir. Gizli ilişki içine girmeniz de ihtimaller dahilinde. 24 Haziran yeniay özel ilişkilerde karar verilmesi gereken noktalar içeriyor. Bu süreçte tekrar denemeler ve açılması söz konusu olan boşanma davaları yer alıyor.

Ağustos 2017’de Terazi Burcu aşk hayatı canlanıyor. 7 Ağustos parçalı ay tutulması ile, ilişkilerde yoğun bir hareketlilik söz konusu. Çocuk varsa, çocuğunuzla ilgili duygusal beklenmedik birtakım gelişmeler yaşanabilir. 21 Ağustos yeniay zamanı çevre değişikliği yaşayabilirsiniz. Bazı arkadaşların yaşamındaki değişimden de etkilenebilirsiniz. Bu tarihe kadar hayatında biri olmayan terazi burcu, arkadaş aracılığıyla yeni bir ilişkiye başlayabilir.

Terazi Burcu Eylül 2017’ye girerken Merkür gerilemesi ile karşılaşıyor. Merkür sizin sosyal çevre alanınızda gerilemeye başlıyor. 15 Eylül’e kadar herhangi bir sebepten dolayı dostlarınızla ters düşebilirsiniz. 20 Eylül yeniay oluşurken yeni bir aşkla karşılaşma şansınız artıyor. Ekim ayı terazi burcu özel hayatı için risk içeriyor.

5 Ekim dolunay ve sonraki 10 günlük süreçte ilişkilerde dikkatli olunması gerekiyor. Yanıltıcı etkiler ile gizli aşk peşinden gidebilir, kendinizi, asla dediğiniz oluşumlar içinde bulabilirsiniz. 19 Ekim yeniay ile birlikte sosyal çevre ile iletişim ve aktiviteler artıyor.

Kasım 2017, hayatınızda önemli kararları devreye sokabilir. Gizli ilişki içinde olanların durumları açığa çıkabilir, bu konuda büyükleri ikna etmek güçleşebilir. Dış görünüme son derece önem verdiğiniz bu tarihlerde, aynı zamanda sevdiğinizin gözüne girmeye çalışıyorsunuz. 18 Kasım yeniay döneminde anlaşamadığınız noktalarda, bazı kişilerden uzaklaşabilirsiniz. Ayrı ev tutmak, yer değişikliği, taşınma planları gündeme gelebilir.

Terazi Burcu Aralık 2017 tarihinde ev, aile, yuva konumunda önemli kararlar almak durumunda kalabilir. 3 Aralık dolunay iletişimde anlaşmazlığa sebep olabilir. Sağlıklı düşünemeyebilirsiniz. Satürn bu aydan itibaren sizin hanenizde ve 2.5 yıl boyunca kalacak. Bu süre zarfında aile ile ilgili konularda teste tabi tutulabilirsiniz. 18 Aralık yeniay zamanı sorunların büyük bir çoğunu halledecek, rahat nefes alacaksınız. Terazi Burcu 2018 yılı öncesi ilişkilerini gereği gibi düzene sokuyor ve 2017 biterken özel hayatında daha sağlam adımlar atıyor.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git