Terazi Burcu 2017 Yorumu

10 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 18.262 kez okundu.

Terazi Burcu 2017 yılı birçok açıdan destekleniyor. Özellikle iş, kariyer, hizmet alanında sizden şanslısı yok diyebiliriz. Karşınıza çıkan zorlukları kendi çabanız ve güvendiğiniz insanlar sayesinde aşabileceksiniz. İlişkilerinizin iyi olması, atacağınız adımların daha büyük boyutlara taşınmasına en büyük etken. Bu yıl plan ve projeler çaba gerektiriyor. Öncelikleri iyi belirlediğinizde, üzerinizdeki tembelliği attığınızda ve bazı konular için hayır diyebildiğinizde denge bulabiliyorsunuz. Dekorasyon, mimari, satış-pazarlama, bilgisayar ve ulaşım alanında çalışanlar bu yıl daha şanslı. Kazancınız tahmin edemeyeceğiniz seviyelere ulaşabilir. Özel hayatınız konusunda inançlarınızın değişeceği noktalara gelebilirsiniz. İş hayatınızdaki kadar şanslı olmasanız da, aşk hayatınızı da düzene sokabileceksiniz. Tatmadığınız bazı duygular nedeniyle hatalar yapabilir, sevdiğinizi üzmenin pişmanlığını yaşayabilirsiniz. Aile, sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkileri konusunda oldukça iyisiniz. Güçlü bağlarınız sayesinde içinden çıkılması güç durumlardan kolayca kurtulabileceksiniz. Satürn ve Jüpiter’in olumlu etkileri 2017 senesinde yoğun şekilde üzerinizde. Ekim ayının son 10 gününde doğan Teraziler bu yıl daha şanslı. İş hayatınızda ve ilişkilerinizde olabildiğince esnek olmaya çalışın. Özel hayatınızdaki ani değişimler ve yenilikler sizi şaşırtmasın.

Terazi Burcu 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Terazi Burcu 2017 yılı aşk hayatı ile ilgili hareketlilik devam ediyor. Olası sorunlarla bu yıl da iyi baş ediyorsunuz. Bazı zamanlar partneriniz ve sevdiklerinizle anlaşmak zor olsa da, gereken saygı ortamı sağlandığında her şey kolaylaşıyor. İlişkinizde özgürleşmek isteyeceğiniz bir yıl. Tutulmalar sizi olumlu ve olumsuz etkileyecek. Evlilik alanınızda yaşanan Venüs gerilemesi sizi bazı duygulardan uzaklaştırabilir. Kararlarınızı gerilemenin son bulduğu tarihlere ertelemeye çalışın. Terazi Burcu Ocak 2017 tarihine yeni kararlar alarak girebilir. Bazı terazilerin yeni yıl gecesi yeni bir ilişkiye başlaması muhtemel görünüyor. Şubat başlarında sevdiğinize olan bakışınız ve ilginiz değişebilir. 11 Şubat parçalı ay tutulması sizde enerji patlaması yaratabilir. Bu da eğlence hayatına düşkünlükle sonuçlanabilir. Sportif faaliyetlere de yönelebilirsiniz. Mart 2017 Venüs Terazi Burcu evlilik alanında gerilemeye başlıyor. Sevdiğiniz insanla birbirinizi anlamak güç olabilir. 12 Mart dolunay zamanı iletişim ve ilişkilerde özellikle dikkatli olunmalı. Terazi Burcu Nisan 2017 tarihinde ilişkileriniz güzelleşiyor. Aşk hayatınızda karşınıza çıkan yeni fırsatları değerlendirmeye alıyorsunuz. Mayıs 2017 Terazi Burcu ilgisini, akraba ve yakın çevre ilişkisine kaydırıyor. Yaşanan bazı durumlarla ilgili özellikle sizin fikriniz alınmak istenebilir. Terazi Burcu Haziran 2017 ile birlikte yeni ilişki arayışına girebilir. 9 Haziran dolunay oluşumunda duygularınız karışıyor. Ağustos 2017’de Terazi Burcu aşk hayatı canlanıyor. 7 Ağustos parçalı ay tutulması ile, ilişkilerde yoğun bir hareketlilik söz konusu. Terazi Burcu Eylül 2017’ye girerken Merkür gerilemesi ile karşılaşıyor. Merkür sizin sosyal çevre alanınızda gerilemeye başlıyor. Ekim ayı terazi burcu özel hayatı için risk içeriyor. 5 Ekim dolunay ve sonraki 10 günlük süreçte ilişkilerde dikkatli olunması gerekiyor. Kasım 2017, hayatınızda önemli kararları devreye sokabilir. Gizli ilişki içinde olanların durumları açığa çıkabilir, bu konuda büyükleri ikna etmek güçleşebilir. Dış görünüme son derece önem verdiğiniz bu tarihlerde, aynı zamanda sevdiğinizin gözüne girmeye çalışıyorsunuz. Terazi Burcu Aralık 2017 tarihinde ev, aile, yuva konumunda önemli kararlar almak durumunda kalabilir. 3 Aralık dolunay iletişimde anlaşmazlığa sebep olabilir.

Terazi Burcu 2017 İş, Para ve Kariyer Yorumu

Terazi burcu 2017 yılı iş, para, kariyer alanında çok şanslı. Önemli başarılar, ani yükselişler, uzun vadeli anlaşmalar söz konusu. Bu yıl geleceğinizi garanti altına alacağınız bir projede yer alabilirsiniz. Maddi kaygılarınız yıl başından itibaren son buluyor. Zaman içinde borçlar kapatılıyor, birikimler artıyor ve gerekli yatırımlar yapılıyor. Karşınıza çıkan aksilikleri birlikte çalıştığınız insanların desteğiyle aşıyorsunuz. Yolunuza taş koyanları fark ettiğinizde ise, sonsuza dek yolun dışında bırakıyorsunuz. Terazi Burcu Ocak 2017 tarihinde önemli iş fırsatlarıyla karşılaşarak keyifleniyor. Mart 2017 tarihinde bazı kararsızlıklar işinize yansıyabilir. Toplantılar ve anlaşmalar sonrası netleşmeyen durumlar kafanızda soru işareti bırakabilir. Enerjiniz yükseliyor, farklı işlere yöneliyorsunuz. Terazi Burcu Mayıs 2017 tarihinde, iş hayatında çok aktif bir döneme geçiş yapıyor. Haziran 2017 tarihinde Terazi Burcu güvenilirliği artıyor. Adınızdan söz ettirmeye başlıyorsunuz. Alacağınız önemli kararların 9 Haziran dolunay sürecine denk gelmemesine dikkat edin. Terazi Burcu 6 Eylül dolunay zamanı, özel hayatında yaşanan bazı duygusal problemleri iş hayatına yansıtabilir. Aksayan işler bu zaman zarfında sizi yıpratabilir. Yanıltıcı etkilere dikkat etmek gerekebilir. 4 Kasım dolunay sırasında hanede bu konuda anlaşmazlıklar yaşanabilir. Partneriniz veya aile büyüklerinin, yapacağınız yatırımlar konusunda sizi farklı yönlendirmek istemesi keyfinizi kaçırabilir.

Terazi Burcu 2017 Eğitim ve Sağlık Yorumu

Terazi Burcu 2017 yılı başlarında eğitim hayatında konsantrasyon bozukluğu yaşayabilir. Dikkatinizi derslere vermekte zorlanabilirsiniz. Bazı teraziler öğrenim hayatına ara verebilir. Ocak, Şubat, Mart tarihlerinde eğitim hayatınızda ne yapmak istediğinizi sorguluyorsunuz. Terazi Burcu Nisan, Mayıs, Haziran aylarında hem öğreniyor, hem de öğretiyor. Bu tarihlerde hız kazanan öğrenme merakınız, sizi farklı noktalara taşıyabilir. Kendinizi geliştirme isteğiniz iş ve aşk hayatınız ile doğru orantılı şekilde ilerliyor. Yaşamınızda yolunda gitmeyen şeyler, eğitim hayatınıza olumsuz şekilde yansıyor. Temmuz ve Ağustos ayları içinde eksik olduğunuz noktalar veya merakınız nedeniyle kurslara katılabilirsiniz. Eğitim konusunda Ekim, Kasım ve Aralık aylarında daha şanslısınız. Öğrenmeye olan düşkünlüğünüz artıyor. Daha kolay konsantre oluyor, öğreniyor ve istek duyuyorsunuz. Günlük hayatta alacağınız kararlar, eğitim hayatınızda atacağınız adımları belirlemede önemli rol oynuyor. Terazi Burcu Sağlığı 2017 yılı içinde genel olarak iyi durumda. Kilo almaya müsait hale geliyorsunuz. Bu nedenle şeker, karbonhidrat ve tuzdan uzak durmalısınız. Bazı dönemlerde, yakın çevre sağlığı da önem kazanıyor. 2017 yılı içinde sevdiklerinizin ufak tefek sağlık problemleri ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Dolunay zamanları sağlığınıza daha fazla dikkat etmelisiniz. Sinirler gerilebilir, detaylarla uğraşmak sizi yıpratabilir. Her ne olursa olsun hayata pozitif yaklaşmaya gayret edin. Bağımlılıklarınız varsa, önemli ölçüde azaltmanızı öneriyoruz. Yaşam enerjinizi artıracak sosyal aktivitelere yönelmek de sağlığınız için oldukça faydalı olacaktır.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git