Terazi Burcu Aralık 2016 Burç Yorumu

22 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 18.431 kez okundu.

TERAZİ Burcu Aralık 2016’da geçmişi sorgularken bazı noktalarda kendinizi suçlama eğilimine girebilirsiniz. Bunun size bir faydası olmadığını bilmelisiniz. Sevenleriniz ve iyi olmanızı isteyen bir çevreniz var. Gelecekle ilgili endişelerinizi terk etmek isteyecek, bu yönde hareket edeceksiniz. İş hayatınızda size faydası dokunacak yeni insanlarla tanışabilirsiniz. İlişkileriniz son derece naif ve içten.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Aralık 2016 Dolunay zamanı bir takım problemleri çözümlemeye çalışmayın. Karmaşık ruh haline sahip olacağınız bu zaman zarfında, kendinizi rahatlatacak aktivitelere yönelebilirsiniz. 29 Aralık 2016 Yeniay enerjinizi tümüyle yeniliyor. Yeniay ile birlikte bazı seyahatler, yabancı kaynaklı işler ve ticaretle ilgili anlaşmalar gündeme gelebilir.

Terazi Burcu Aralık 2016 Aşk

Terazi Burcu Aralık 2016 aşk hayatınızda kendinizi oldukça net ifade ediyorsunuz. Partneriniz var ise, ona olan duygularınızı farklı sürprizlerle belirtebilir ve aynı şekilde karşılık bulabilirsiniz. Çok sevildiğinizi hissedeceksiniz. Çocuğu olan teraziler, çocukları ile birlikte keyifli, aynı zamanda duygusal zamanlar yaşayabilirler. Aile bağlarınız güçleniyor. Yalnız teraziler karşı cinsin isteklerini karşılama yönünde hareket ediyorsunuz. Dış görünümünüze önem veriyor, girdiğiniz ortamlarda her açıdan dikkat çekmeye çalışıyorsunuz.

Terazi Burcu Aralık 2016 Aile

Aralık 2016 Terazi Burcu aile ve ilişkilerinde güzel adımlar atıyor. Uzun zamandır ziyaretine gitmediğiniz aile büyüklerinizi ziyaret edebilirsiniz. Önceki zamanlara ait bazı yanlış anlaşılmaları düzeltme yoluna gidiyorsunuz. Aralık sonuna doğru eğlenceli akraba ortamlarında bulunabilir, hiç beklemediğiniz sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Arkadaş çevreniz genişliyor ve sağlam dostluklarınız artıyor. Zor zamanınızda size destek olan dostlarınızdan biri, bu ay sizden bir konuda yardım isteyebilir.

Terazi Burcu Aralık 2016 Sağlık

Aralık 2016 Terazi Burcu sağlığı ay ortasında bozulabilir. Özellikle dolunay zamanı 12 ve 17 Aralık tarihleri arası vücut enerjiniz düşebilir. Bu ay kilo almaya elverişlisiniz. Yemek yemeyi abartabilirsiniz. Sağlıkla ilgili ortaya çıkabilecek problemleri engellemek adına beslenmenize dikkat edebilirsiniz. Fiziksel görünüm ve sağlığınız için egzersiz yapmayı unutmayın.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git