Terazi Burcu Ekim 2016 Yorumu

27 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 20.123 kez okundu.

TERAZİ Burcu Ekim 2016 ile toparlanma sürecine giriyorsunuz. Yaşantınızın eksik kalan taraflarını doldurmaya yönelik hareket edeceksiniz. Ekim ayının ilk zamanları uzun zamandır aklınızda olan şeyi gerçekleştiriyorsunuz. Risk almaktan çekinmeyeceksiniz. Aşk konusunda ani yaşanan gelişmelere ve sürprizlere hazır olun. Ekim ayı boyunca, iş hayatınızda yarım kalan projelerin tamamlanması için koşturuyorsunuz. Teraziler bu ay hem kariyer, hem de eğitim alanında yükselişe geçiyorlar. Hafta sonları kendinizi rahatlatmak adına tatil kaçamakları yapabilirsiniz. Ay boyunca duygusal anlamda fazlasıyla yoğun olacaksınız. Özlemini duyduğunuz çok şey var.

Yeni Ay ve Dolunay Ekim Burcunu Nasıl Etkileyecek

1 Ekim yeniay, 16 Ekim dolunay ve 30 Ekim yeniay tarihlerinde terazi burcu ilişkilerinde hesaplaşmalar yapıyor. 1 Ekim yeniay etkileri terazi burcuna bazı konularda baskı altında olduğunu hissettirebilir. 16 Ekim dolunay etkileri terazi burcu için ufak tefek sağlık sorunları yaratabilir. 30 Ekim yeniay ile birlikte terazi burcu maddi imkanları genişliyor.

Terazi Burcu Ekim 2016 Aşk

Terazi Burcu Ekim 2016 aşk hayatı ruh haliyle doğru orantılı. Ne yönde ilerlemek istediğinize siz karar vereceksiniz. Aşk konusunda bazı günler kendinizi kapana kısılmış gibi hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde anlaşılmadığınız hissi duyabilir, kendinizi ifade etmekte zorluk çekebilirsiniz. Evli teraziler içinde bulundukları ruh hallerini eşlerine yansıtarak istemedikleri sorunlara yol açabilirler.

Terazi Burcu Ekim 2016 Aile

Terazi Burcu Ekim 2016 aile ve ilişkilerinde bazı konularda haksızlığa uğradığını düşünüyor. Ruh haliniz ay boyunca değişkenlik gösteriyor. Bazen kimin ne yapmak istediğini anlamıyor, kendinizi geri çekiyorsunuz. Bu nedenle güç kazanmak ve söz sahibi olmak adına işinize yoğunlaşıyorsunuz. Hafta sonları aile toplantıları veya günü birlik gidilen geziler düzenleyebilirsiniz.

Terazi Burcu Ekim 2016 Sağlık

Terazi Burcu Ekim 2016 sağlığı gayet yerinde. Tek probleminiz değişen ruh halinizle birlikte enerjinizin ve motivasyonunuzun düşmesi oluyor. Ay boyunca çok hassas olacaksınız. Aile büyükleriyle ilgili bir sağlık sorunu yaşanabilir.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git