Terazi Burcu Eylül 2016 Yorumu

23 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 26.440 kez okundu.

TERAZİ Burcu Eylül 2016 ile birlikte hayatınızdaki yüksek tempo düşüşe geçiyor. Özellikle iş hayatınızda yoğunluk bir nebze azalıyor ve siz rahat bir nefes alıyorsunuz. Bununla birlikte maddi durumunuz sarsılmıyor. Ailenizin ve etrafınızdaki insanların ihtiyaçlarını karşılamakta zorluk çekmiyorsunuz. Ruhsal olarak ta rahatlayacağınız bu dönemde aklınızdan geçenleri uygulamaya koyabileceksiniz. Terazi Burcu Eylül 2016 tarihinde kendine olan güveniyle başardığı işler sayesinde çevresinin güvenini ve takdirini kazanıyor.

Güneş Tutulması Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

Terazi Burcu 1 Eylül 2016 Güneş Tutulması etkilerini iyi yönde hissediyor. Sabretmeniz gereken bazı küçük aksilikler dışında bir sorun belirmiyor. 16 Eylül 2016 Ay Tutulması ise sizin hayata bakış açınızı biraz değiştiriyor. Güveninizi sarsan bir takım insanlar nedeniyle bazı konularda yön değiştiriyorsunuz.

Terazi Burcu Eylül 2016 Aşk Hayatı

Terazi Burcu Eylül 2016 aşk hayatı ön plana çıkıyor. Geçen ay gerileyen özel hayatınız, bu ay canlanıyor. İçine girdiğiniz dönemde aşk için bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Partneri olanlar bu yönde hareket ederek çeşitli sürprizler yapmaya hazırlanıyor. İlişkinize sağlam temeller atmak için partnerinizin güvenini kazanmaya çalışacaksınız. Bazı günler umutsuzluğu kapılsanız da bu durum uzun sürmüyor. Bekar teraziler aşık olmak, yarım kalan yanını tamamlamak istiyor. Eylül ayında macera dolu bir aşk sizi bekliyor.

Terazi Burcu Eylül 2016 Aile

2016 Eylül Terazi Burcu aile ve ilişkileri iyi değişimler yaşıyor. Ancak bu değişimler yaşanırken problemleri halletmek üzere çeşitli görüşmeler yapılıyor. Aile büyüklerinin de araya girecekleri ara bulma ve gereksiz kırgınlıkların ortadan kalkması sağlanıyor. Arkadaşlık ilişkilerinizde artık daha temkinlisiniz. Size fayda sağlamayan fırsatçı dostluklara yanaşmıyorsunuz.

Terazi Burcu Eylül 2016 Sağlık

Terazi Burcu 2016 Eylül sağlığı geçen döneme göre daha iyi. Stres ve ağrılarınız iş hayatınızdaki temponun düşüşüyle birlikte azalıyor. Bu ay daha çok dinlenme fırsatı buluyorsunuz. Duygusal açıdan yıprandınız ve hassassınız. Ruhunuzu iyileştirme yönünde aktivitelere katılım sağlayabilirsiniz. Sağlığınızı düşünerek hareket ettiğinizde her şey yoluna girecektir.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git