Kadınlar Duysun

Terazi Burcu Haziran 2018 Yorumu

23.05.2018
3.233
Terazi Burcu Haziran 2018 Yorumu

TERAZİ Burcu Haziran 2018 tarihinde dengeler değişebilir. Çalışıyorsan iş hayatında önemli değişimler yapabilirsin. Kazancında belirgin bir artış oluyor. İlişkilerin iletişime dayalı şekilde ilerliyor. Sağlığında önemsemen gereken durumlar oluşabilir. Geçer nasılsa dediğin şeyler ileride başına iş açabilir. Gerekli sağlık kontrollerini ihmal etmemeni öneririz. Hayatındaki koşulları iyileştirmeye yönelik hareket ediyorsun. Özel hayatında ve genel olarak ilişkilerinde beklentilerin bakımından kafan biraz karışık görünüyor. İsteklerin yerine gelmediğinde kendini huzursuz hissediyor, ilişkiden uzaklaşıyorsun. Bu dönemde kesin kararlar almadan önce bir süre daha bekle diyoruz.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Haziran 2018 İkizler Yeniayı etkileri içsel yaşananları belirgin hale getiriyor. Bu dönemde biraz patavatsız olabilirsin. Söz ve davranışlarını pek sallamıyorsun. İçinden nasıl geliyorsa öyle olacaksın. Bu da bazılarının işine gelmeyecek. 28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı etkileri rahatlık ve huzur sunuyor. Ay sonuna doğru birçok konuyu netleştiriyorsun.

Terazi Burcu Haziran 2018 Aşk Yorumu

Terazi Burcu aşk hayatı Haziran 2018’de spontane gelişmelerden yanasın. İlişkindeki eksiklikleri artık dert etmiyor, karşına ne çıkarsa çıksın kabulleniyorsun. Kafandaki karışıklıklardan bu sayede kurtulacaksın. Bekarsan yeni biriyle tanışıp beklenmedik şekilde hızlı kararlar alabilirsin. Çevrende seninle ilgilenen başka birinin dayatmacı tavrından hoşlanmıyorsun. Karşılaştığınızda aranızda geçen diyalog biraz sert kaçabilir. Bu insan istekleri olmadığında karşısındakine düşman olan tiplerden. Evli Terazi Burcu aşk hayatı Haziran 2018’de daha kontrolsüz. Eşinle birlikte olduğun kadar ayrı geçirmek istediğin zamanlar var. Şartları değiştirebilecek kararlar alabilirsiniz.

Terazi Burcu Haziran 2018 Aile ve İlişkiler

Haziran 2018’de Terazi Burcu aile ve ilişkilerinde hallolması gereken bir konu üzerinde duruluyor. Bu ay ailden birinin taşınma olayından kaynaklanan meselelere el birliğiyle çözüm getiriliyor. Ayın bir haftası kadar bu durumla ilgileneceksin. Diğer yarısında çevre ve arkadaş ortamlarından daha fazla bulunabilirsin. Uzun alışverişler ve yapılan sohbetler keyif verecek nitelikte. Ayın sonunda varsa kardeşler veya kuzenlerle ilgili güzel gelişmeler yaşanıyor. Görüşemediğin insanları görme şansı buluyorsun.

Terazi Burcu Haziran 2018 Sağlık

Terazi Burcu sağlığı Haziran 2018’de risk altında. Sağlığına gereken önemi vermiyorsun. Genel olarak yaşantın yoğunlaşıyor. Bu tempo içinde beliren ufak tefek rahatsızlıklara zamanında müdahale etmeye bak. Dış görüntünde yapmak istediğin değişimleri bir süre daha erteleyebilirsin. Özellikle bir sağlıklı beslenme proğramına ihtiyacın var.