Terazi Burcu Kış Yorumu

15 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 17.809 kez okundu.

TERAZİ burcu 2016 – 2017 kış ayları aşk, iş ve kariyer alanında karşısına çıkan fırsatları iyi şekilde değerlendiriyor. Geçmiş dönemlerde üst üste gelen aksilikler son buluyor. Yakın zamanda yaşanan değişiklik size çok iyi geldi. Farklılıkları seven yapınız sayesinde, değişime çabuk adapte oluyorsunuz. Gireceğiniz yeni ortamlarda tanışacağınız üst düzey iş adamları, size yeni iş fırsatları sunuyor. Maceranın ve heyecanın bol olacağı bir kış sizi bekliyor terazi burcu.

Terazi Burcu Aralık 2016 içinde baştan aşağı değişiyorsunuz. Yeniliklere tümüyle açıksınız. Terazi burcu iş hayatı Aralık ayında hızla yükselişe geçiyor. Yeni ekip arkadaşlarına ihtiyaç duyabilir, bunun için gerekli çalışmaları başlatabilirsiniz. Yaşamınızdaki değişikliklere kolayca uyum sağlıyorsunuz. 2016 yılının sonlarında hem iş, hem de aşk hayatınızda daha etkinsiniz. Partneri olmayan terazi burcu 2017 öncesi aradığı aşkı ile tanışabilir. Partneri olanların hayatı yaşanabilecek sürprizlerle renkleniyor. Yeni yılda ciddiyete doğru ilerleyebileceğinizin belirtileri mevcut. Terazi burcu sosyal yaşam, aile ve ilişkilerinde de faal durumda. Çok fazla yer değişikliği söz konusu. Yıl biterken düğünlere, nişanlara ve değişik etkinliklere katılıyorsunuz.

Terazi Burcu Ocak 2017 ile birlikte geçen yılın olumsuzluklarını geride bırakıyor. Ruhsal manada rahatlıyorsunuz. Bu da dış görünümünüze yansıyor. Yeni senede istediğiniz iş imkanlarını size sunabilecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızı istediğiniz oranda yönlendirebilecek, yüzünüzü güldürecek şanslarla büyüyeceksiniz. Bu aşamada çevreniz tarafından dikkat çekmeye başlıyor, başarınızın önünü kesmek isteyen insanlarla karşılaşıyorsunuz. Daha dikkatli olmalı, çıkarlarınızı gözeterek hareket etmelisiniz. Çocuğu olan terazilerin sorumlulukları artıyor. Aile yaşamınıza huzur hakim oluyor ve siz geleceğe yatırım yapma ihtiyacı duyuyorsunuz. Terazi burcu özel hayatı Ocak 2017 tarihinde geçmişteki hatalarını tekrarlamamak adına olgun şekilde hareket ediyor.

Terazi Burcu Şubat 2017 tarihinde her aşamada daha kararlı görünüyor. Kariyerinizdeki ilerlemenin size ne gibi sorumluluklar yüklediğinin farkındasınız. Büyük bir şirketle bağlantılı işler söz konusu. Yapılan görüşmeler neticesinde anlaşmanın sınırları bu ay sonu belirlenebilir. Bağlantılarınızla birlikte daha da güçleneceksiniz. Başarınızın devamı için sakin ve olgun tavrınızı korumanız gerekiyor. Terazi burcu aşk hayatı Şubat 2017’de uyumu yakalıyor. Özel hayatınızda yaşanabilecek sorunlar karşısında koruduğunuz sakin tavrınız partnerinizi etkileyen en önemli unsur. Geçmişi anmadığınız sürece her şeyin yolunda ilerleyeceğine şahit olacağınız bir zaman dilimindesiniz. Terazi burcu 2017 Şubat ayında aile ve ilişkilerinde sorunlara karşı çözüm odaklı yaklaşım sergiliyor.

Terazi burcu sağlığı kış aylarında daha fazla enerjiye ihtiyaç duyabilir. Sağlığınızı geri planda bırakmamalısınız. Size gereken enerjiyi taze meyve, sebze ile beslenerek karşılayabilirsiniz. Bu kış doğru beslenmezseniz sindirim sistemi rahatsızlıklarına yakalanmanız olası görünüyor. Fırsat buldukça spora yönelin veya rahatlatıcı egzersizler yapmaya çalışın. Süregelen rahatsızlığı olan teraziler kontrollerini ve ilaçlarını aksatmadıkları sürece artı bir problem yaşanmıyor. Yoğun iş temponuz içinde aceleyle hareket ederek kazalara sebebiyet vermemeye de dikkat edin.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git