Terazi Burcu Mart 2018 Yorumu

25 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 13.177 kez okundu.

TERAZİ Burcu Mart 2018 tarihinde birçok konuda şansın açılıyor. Kariyer ve kazançta yaşanan önemli gelişmeler sende rahatlama sağlıyor. Yanı sıra duyduğun gelecek endişesi son bulmuş değil. Aile ve yakın akrabalarla ilgili yapılan yenilikler ucundan kıyısından seni de etkiliyor. Desteğin artıyor. Özel hayatında yeni bir ilişkiye sahip olmak için eski kapıyı kapatman gerekiyor. Evliliklerde bazı konularda sabır şart gibi görünüyor. Bu aydan itibaren hayatın her yönden düzene girebilir. Bunun gerçekleşmesi için iç şartlarla birlikte dış şartların da olgunlaşması gerekiyor.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Mart 2018 Başak Dolunayı etkileri ile maddi imkanların genişliyor. Beklemediğin fırsat kapıları açılıyor. Girişime hazırlanan Teraziler bu dönemi iyi şekilde değerlendirebilirler. 17 Mart 2018 Balık Yeniayı ve etkileri sende stres ve gerilime neden olabilir. Yaşantını toparlamak isterken aceleci davranmamalısın. 31 Mart 2018 Terazi Dolunayı etkileri birlik ve beraberlik getiriyor. Aile, çevre ve arkadaşlarla güzel ortamlarda yer alıyor iş bağlantılı anlaşmalar yapıyorsun.

Terazi Burcu Mart 2018 Aşk Yorumu

Terazi Burcu aşk hayatı Mart 2018 tarihinde yeni bir ilişki için hazır olmalı. Bu konuda da şans senden yana. Karşına istediğin gibi biri çıkabilir ve sen sırılsıklam aşık olabilirsin. Ama şu var ki eskide kalan kapı hala aralık görünüyor. Geçmişi bitirmeden bunu yapmak en çok seni üzer. Yeniye yer açmak için eskiyi unutmalısın. Evliysen çözüme kavuşmayan şeylerle ilgili zamana ihtiyaç duyabilirsin. Olanları gözünde büyütmemeye çalış.

Terazi Burcu Mart 2018 Aile ve İlişkiler

Mart 2018’de Terazi Burcu aile ve ilişkilerinde yeni gelişmeler yüz güldürüyor. Yapman gereken şey yeni değerlere sahip çıkmak olmalı. Sana güvenen, değer veren ve destek olan insan sayısı artıyor. Buna şaşırabilirsin ancak gelişmeler bu yönde ilerliyor. Eğitim hayatı devam edenler için de güzel bir döneme adım atılıyor. İlk dönemdeki başarını ikiye katlıyorsun. Eksiklerini tamamlıyor, katılman gereken tüm derslere eksiksiz katılıyorsun. Sosyal hayatına fazlasıyla önem verdiğin bu ay çevren oldukça genişliyor.

Terazi Burcu Mart 2018 Sağlık

Terazi Burcu sağlığı Mart 2018’de iyi ancak yine de dikkat edilmeli. Bedenindeki minik rahatsızlıkları es geçmemelisin. Sorunları oluşturan şeyler genelde detaylarda gizlidir. Sağlığın yerindeyse formda kalmak ve dinlenmek için spora yönelebilirsin. Bağımlılıklardan kurtulmak için de en güzel zamanlardan birindesin.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git