Terazi Burcu Mayıs 2017 Yorumu

19 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 32.941 kez okundu.

TERAZİ Burcu Mayıs 2017 tarihinde çevren genişliyor. Hırslanıyor ve olmasını istediğin konularla üzerinde daha çok çalışıyorsun. Esprili kişiliğin ve güler yüzünle insanları etkilemeyi başarıyorsun. Sıkıntıların büyük br bölümünü atlattın sayılır. İstikrarı elden bırakmasan daha iyi yerlere varabilirsin. Özel hayatında duygularını daha net şekilde ifade etmen gerekiyor.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2017 Dolunay Akrep Burcunda gerçekleşiyor. Dolunay etkileri bir konuyla ilgili risk oluşturabilir. Bu durum seni adım atmaktan alıkoyabilir. Yapmak istediğin şey hakkında daha iyi bir karar vermek üzere erteleme yoluna gidebilirsin. 25 Mayıs 2017 Yeniayı Terazi Burcunda gerçekleşiyor. Yeniay etkileri çözümsüz bir duruma çözüm getiriyor. Ay sonuna doğru yüzün gülüyor, keyfin yerine geliyor.

Terazi Burcu Mayıs 2017 Aşk

Terazi Burcu aşk hayatı Mayıs 2017’de sırları ortaya döküyor. Hayatında gizli kalan ne varsa açığa vuruyor ve sana yük olan düşüncelerden kurtuluyorsun. Sonrasında ahenkli ve uyumlu bir birliktelik seni bekliyor. Seni olduğun gibi kabul etmeyen kim varsa uzak duruyorsun. Bunun dışında bu ay çok yakın bir arkadaşınla arandaki samimiyet yanlış anlaşılabilir. Bu sebeple farklı zorlukla içine girebilirsin. Aşk hayatında istediğin bir şeyle ilgili hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Bu da sana artık mutlu olamayacağın duygusunu kısa süreli de olsa yaşatabilir.

Terazi Burcu Mayıs 2017 Aile ve İlişkiler

Mayıs 2017 Terazi Burcu aile ve ilişkilerinde yeni şeyler öğreniyor. Yıllar öncesinde yaşanan bazı durumlarla ilgili yeni şeyler açığa çıkabilir. Bu şekilde yakın çevrenden birileriyle yüzleşmek zorunda kalabilirsin. İnsanların kaç yüzü olduğunu hesaplayamadığın bir dönemden geçiyorsun. Ancak tüm bu yaşananlara alışıksın ve bu durumlar senin başarını baltalamaya yetmiyor. Olanı orada bırakarak yoluna devam ediyorsun.

Terazi Burcu Mayıs 2017 Sağlık

Terazi Burcu sağlığı Mayıs 2017 tarihinde risk almamalı. Hem fiziksel hem ruhsal anlamda dikkatli olmalısın. Dalgınlıklara ve ufak tefek kazalara açıksın. İyi beslenmeli, iyi dinlenmeli ve sana zarar veren alışkanlıkların varsa bırakmalısın. Zihinsel güçlüklerle savaşmanın en iyi yolu sağlıklı bir bedendir.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git