Terazi Burcu Ocak 2017 Yorumu

29 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 9.343 kez okundu.

TERAZİ Burcu Ocak 2017 tarihinde iletişime önem veriyor. Ancak yaşanan Merkür Gerilemesinin beraberinde getirdiği aksaklıklar, Terazi Burcu iletişimine de yansıyor. Ocak ayının ilk 10 günü ilişkilerin üzerine gitmemek gerek. İş hayatınızda yaşanabilecek aksaklıklar ay ortasında son buluyor. 12 Ocak Dolunay etkileri, ilginizi aile hayatınıza yönlendirebilir. Geçmişten bu güne yansıyan bazı konulara çözüm aranabilir. 28 Ocak 2017 Yeniay etkileri şans, mutluluk ve çeşitli fırsatlar sunuyor. Sevdiğiniz kadar sevildiğinizi hissetmek isteyebilirsiniz. Bu tarihte karşı cinsle etkileşim artıyor.

Terazi Burcu Ocak 2017 aşk hayatında güzel gelişmeler söz konusu. Aklınızdakileri uygulamak için harekete geçebilirsiniz. Yapacağınız bir teklif varsa bunu ay ortasında yapabilirsiniz. Partneri olanlar sevdiği insanla daha fazla vakit geçirmek, gezmek, farklı duygular tatmak isteyebilir. Ocak ayının ilk 15’inde kafa kafaya vererek varsa ailevi meselelere çözüm arayabilirsiniz. Evli teraziler için bu ay farklı gelişmeler söz konusu olabilir. Bebek sahibi olmaya karar verebilir veya bunun müjdesini yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızdaki her türlü başlangıcı ay ortasından sonra yapabilirsiniz. Şartlar ve koşullar bu ay oldukça uygun.

Ocak 2017 Terazi Burcu aile ve ilişkileri güzelleşiyor. Özel hayatınızdaki bazı gelişmeleri ailenizle paylaşabilir, birlikte mutlu olabilirsiniz. Maddi anlamda çevrenizden gelen iş ve destek artıyor. İlişkiler bu anlamda daha da büyüyor. Seyahatler hızlanıyor ve kariyerinize olumlu etki edebilecek yeni insanlarla tanışıyorsunuz. Çevrenizdeki bayan arkadaşlarla bazı sıkıntılar yaşanabilir. Ancak hiç kimsenin gücü, sizi gittiğiniz yoldan alıkoymaya yetmiyor. Çevre ile olan ilişkilerinizde esnek, aynı zamanda disiplinlisiniz.

Ocak 2017 Terazi Burcu sağlığı, Merkür Gerilemesi ve Dolunay’dan olumsuz şekilde etkilenebilir. Enerjiniz ayın ilk 15’i oldukça düşük seyrediyor. Halsizlik ve isteksizlik, ayın diğer yarısında son buluyor. Kötü hissettiğiniz zamanlarda dinlenmeye ve güzel şeyler düşünmeye çalışın. Bel bölgesi ve böbrekler son derece hassas. Bazı teraziler taş bile düşürebilirler. Üşütmemeye gayret edin. Zira soğuk algınlığı başka rahatsızlıkları tetikleyebilir.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git