Terazi Burcu Ocak 2018 Yorumu

28 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 10.149 kez okundu.

TERAZİ Burcu Ocak 2018’de para odaklı bir yoldasın. Daha fazla çalışman gerektiğini düşünerek karşına çıkan her tür fırsatı değerlendiriyorsun. Durum böyle olunca gelirinin artması mümkün görünüyor. Kredi ya da borç gibi ödemelerde bu ay daha az zorlanıyorsun. Çalışma hayatındaki zorluklar ve sana meydan okuyan rakipler seni yıldırmıyor. Kararlı ve azimlisin. Bir şeyler seni hırslandırmış olmalı. Terazi Burcu aşk hayatı Ocak 2018 ile birlikte biraz geri plana düşüyor. Önceliklerin değişiyor. Vakit kaybedeceğin ilişkiler içine girmiyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

02 Ocak 2018 Yengeç Dolunayı ve etkileri sana üretkenlik enerjisi veriyor. Hemen fark edilen bu durum kazancına yansıyor. Para konusunda daha şanslı olacağın bir döneme adım atıyorsun. 17 Ocak 2018 Oğlak Burcundaki Yeniay ve etkileri ilişkilerini ılımlı hale dönüştürüyor. Daha güçlü bağlarla daha sağlam işler yapma fırsatı yakalıyorsun.

Terazi Burcu Ocak 2018 Aşk Yorumu

Terazi Burcu aşk hayatı Ocak 2018 ile geçici olarak düşüşe geçiyor. Önemsediğin insanın sana olan tavırları seni ondan uzaklaştırabilir. Hem işlerin hem de bu sebepten dolayı kendine zaman vermek isteyebilirsin. Özel hayatınla ilgili seni olumsuz etkileyen arkadaş çevreni de yabana atmamak gerek. Özellikle kalbinin sesi konusunda kimsenin etkisinde kalmamanı öneririz. Evliliklerde kafalar bir süre karışabilir. Ama endişe edecek kadar uzun değil bu süreç. Düşüncelerinin seni yönlendirmesine izin verme.

Terazi Burcu Ocak 2018 Aile ve İlişkiler

Ocak 2018’de Terazi Burcu aile ve ilişkilerinde daha güçlü bağlar elde ediyor. Görüşemediğin bir yakınının seni aramasıyla farklı ortamlara girebilirsin. Zamanın daha eğlenceli geçeceğini söyleyebiliriz. Çevrende sana değer veren ve fikirlerini önemseyen insanlar olmasını arzu ediyorsun. Yine bu ay sıkıştığın bir konuda arkadaşlarından birinin desteğini alacaksın. Ancak dikkat et bu, daha sonraki zamanlarda sana katlanarak geri dönebilir. Riskli işlerden tamamen uzak dur.

Terazi Burcu Ocak 2018 Sağlık

Terazi Burcu sağlığı Ocak 2018’de çok çok iyi durumda. Süregelen ve kronik rahatsızlıklarda iyileşme süreci başlıyor. Kendini son derece enerjik ve iyi hissedeceksin. Dış görüntüne verdiğin önem de fazlasıyla artıyor. Kullandığın ilaçlar varsa azaltıyorsun. Uyku, beslenme ve spor gibi hayata olumlu katkı sağlayan şeylerle ilgili düzen sağlayacaksın.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git