Terazi Burcu Sonbahar Yorumu

26 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 32.237 kez okundu.

TERAZİ Burcu 2016 Sonbahar aylarına memnun olacağınız gelişmelerle adım atıyorsunuz. İş hayatınızdaki başarılı çalışmalarınızın sonuçları bu ay yüzünüzü güldürecek. Bazı günler yaşayabileceğiniz aksaklıklar işlerinizin gidişatını önemli ölçüde etkilemiyor. Birlikte çalıştığınız insanlarla aranızdaki güzel diyalog işlerinize olumlu şekilde yansıyor. İletişiminizin güçleneceği bu süreçte aşk hayatınız da yoluna giriyor. Sonbaharın ortalarında bekar terazilerin yalnızlığı son buluyor. Evli teraziler evliliğinde denge kurmayı başarıyor. Terazi burcu sağlığı sonbahar aylarında daha iyi hale geliyor.

Terazi Burcu Eylül 2016 Sonbahara girerken iş yerinizde yenilikler yapmaya hazırlanıyorsunuz. Her terazi ufak ta olsa kendinde ve yaşam alanında değişikliğe teslim oluyor. Taşınma, tadilat, konum değişikliği veya iş değişikliği Eylül ayı içinde gerçekleşiyor. Aksaklıkların büyük oranda ortadan kalkacağı bu ay pozitif enerji yüklüsünüz. Aşk hayatınıza yeni insanlar giriyor. Bekar teraziler aşk konusunda acele etmemelisiniz. Özel yaşam ve ilişkiler konusunda çok şanslı olduğunuz bu dönemde, karşınıza birbirinden iyi aşk fırsatları çıkıyor. Sağlığınız sizi zorlamıyor. Bel ağrılarınız işlerinizin yoğunluğu ve stresin dozuna göre artabilir.

Terazi Burcu Ekim 2016 Sonbahar ortaları gibi bütçe planlaması yapıyorsunuz. Gelir-giderlerinizi belirleyerek birikim yapma niyetindesiniz. Maddi imkanlarınızın genişlediği bu ay aklınızdan geçen yatırım fırsatını bulabileceksiniz. Yine bazı teraziler ev alım-satım veya araba değişikliğine gidebilir. Terazi burcu aşk hayatı canlanıyor. İlişkide ciddiyet arıyor, duygusal açıdan tatmin olmak istiyorsunuz. Çekiciliğinizin üst seviyelerde olduğu bu ay aradığınız aşkı buluyorsunuz. Evli terazilerin ilgisi eşleri üzerinde olduğu sürece evlilikleri tutku ve heyecan kazanıyor. Sağlığınız istikrarını koruyor, herhangi yeni bir rahatsızlık yaşamıyorsunuz.

Terazi Burcu Kasım 2016 Sonbahar ayı itibariyle farklı işlere yöneliyorsunuz. Karşınıza daha önce deneyimlemediğiniz işler çıkıyor ve siz bu fırsatları kaçırmak istemiyorsunuz. Risk almaktan kaçınmayacağınız bu dönem dikkatli olmalısınız. Kar yapayım derken zarara girebilirsiniz. Ödemelerinizde herhangi bir aksama yaşanmıyor. Terazi burcu özel yaşamı bu ay romantizm yüklü. Kendinizi masal dünyasında hissedeceğiniz anlar yaşıyorsunuz. Ufak tefek aşk tripleri yaşamınızı daha da renklendiriyor. Kasım 2016 terazi burcu sağlığı özellikle ay sonunda kötü hava şartlarına yenik düşebilir. Gripten korunmak için taze meyve suyu için ve bol bol dinlenin.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git