Terazi Burcu Temmuz Ayı Yorumu

26 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 20.690 kez okundu.

Terazi Burcu 2016 Temmuz iş hayatı konusunda yeni atılımlarda bulunuyor. Rutinde giden ve zaman zaman aksayan işleriniz sizi bunaltmış görünüyor. Kariyerinizde hareketlilik ve yenilik arayışı içindesiniz. İş değiştirmek isteyenler, bu zamanda yeni iş arayışı içine girebilirler. Her türlü değişiklik için uygun zamandasınız. Bu dönemde olayları ve durumları akışına bırakın. Hiçbir konuda ısrar etmeyin ve baskı altına almayın. Kendinize olan güveninizin artması ve var olan iletişim probleminizin çözüme ulaşması gerekiyor. Bunun için profesyonel destek almayı düşünebilirsiniz. Maddi durumunuzda büyük sorunlar belirmiyor. Siz yine de harcamalarınızda iktisatlı ilerleyin. Temmuz ayı sonuna doğru işleriniz tam olarak yoluna giriyor. Gereken iş hacmini ve desteği buluyorsunuz. İmkanları üst seviyede olan kişilerle ortak işler yapmanız söz konusu.

Temmuz 2016 Terazi Burcu aşk hayatı normal seyrinin dışına çıkıyor. Duygularınız bu dönemde inişli çıkışlı. Hiç tarzınız olmayan ilişkiler içine girebilir, hatalar yapabilirsiniz. Potansiyeliniz yüksek ve sürekli değişik ortam arayışındasınız. Temmuz’da aşk terazi burcu insanının elinde. Özel hayatınıza dilediğiniz şekilde yön verebileceksiniz. Karşı cinsi anlama konusunda oldukça iyisiniz ve birden çok birlikteliğiniz olabilir. Evli teraziler bu durum açısından evliliğini sıkıntıya sokabilecek davranışlarda bulunmamaya özen göstermeli. Birlikteliğinizde sürpriz güzel gelişmeler yaşanıyor. Bağlarınızı daha da pekiştirmek için gereken fırsatı yakalıyorsunuz. Bekar terazilerin yeni ilişkiler için şansı bir hayli yüksek.

Terazi Burcu eğitim hayatını pek önemsemiyor. İşinize ve özel hayatınıza yoğunlaşmış durumdasınız. Eğitimle ilgili Temmuz ayında yapacağınız tek şey bilgisayar programları ile ilgili çalışmalarda bulunmak. Yeni site yapma girişimleri içine girebilir, bu konuda kendinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Terazi Burcu sağlık sorunlarını aşmış gibi görünüyor. Büyük sıkıntılar yaşamadığınız sağlığınızda şu zamanlardaki tek problem aşırı enerji ve stres. Sizi stresten uzak tutacak şeylerle meşgul olmaya çalışın ve gönül meselelerini kafanıza fazla takmayın. Spor size çok iyi gelecektir.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git