Kadınlar Duysun

Ucuz Duşakabin

09.02.2018
114
Ucuz Duşakabin

Ucuz duşakabin arayan herkesin ilk ziyaret ettiği www.noktadusakabin.com web sitesidir. Onlarca farklı modelde ucuz duşakabin seçeneği olan bu sitede, aradığınızı bulmanız çok kolay ve sipariş vermeniz de bir o kadar kolaydır. Seçimini yapmış olduğunuz ürünün fiyatını Online duşakabin mağazasında bulabilir ve siparişinizi internetten kolayca verebilirsiniz. Ürünler hakkında detaylı bilgi ve telefondan sipariş vermek isterseniz de, müşteri temsilcisi hafta içi 9:30 ile 18:30 arasında hizmetinizdedir.

MİKA DUŞAKABİN

Piyasada genellikle mika ismi ile bilenen Pleksiglas duşakabinler  2,2 mm kalınlığında olan Mika cam tabakalar sert ve çok yüksek ısıya ve Darbelere karşı dayanıklı  malzemeden üretilmektedir. Ayrıca dikkat edilmesi gereken bir husus da Duşakabin piyasasında artan rekabete ayak uydurmak için bazı firmalar ,maliyet açısından ucuz olması için pleksiglas camlarını” 1,2” olarak kullanmaktadır. Buda darbelere karşı dayanıklılığı azalmakta ve gözle görülmicek küçük çizik çatlaklar meydana getirmektedir,zamanla çatlağın açılması ile su sızıntıları başlamaktadır.

İKİ DUVAR ARASI DUŞAKABİN

Genellikle en çok tercih edilen ürünlerin başında, iki duvar arası duşakabin modeli gelmektedir. istenilen her ölçüde Teknesiz duşakabin imalatı yapılabilmektedir. Eskimiş olan duşakabinin yerine, teknesiz sadece panellerini değiştirmek isterseniz, nokta duşakabin firması yerinde ölçü alıp, yerinize uygun olan ürünü üretmekte ve montaj hizmeti de vermektedir. Sipariş için 0212 504 91 47 den müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

CAM DUŞAKABİN FİYATLARI

5 mm Temperli Cam Duşakabin Fiyat listesi

 • Beyaz profilli “teknesiz” 5mm temperli  camlı duşakabin
 • Mat krom profilli “Teknesiz” 5mm temperli cam camlı Duşakabin
 • Parlak krom profilli “Teknesiz” 5mm temperli cam Duşakabin

5 MM Temperli cam kategorisi web sitemizde lüks camlu duşakabin modelleri olarak geçmektedir. Belirtilen  fiyat şeffaf cam duşakabin için geçerli olup kumlama (desen) ilave edildiğinde eklenmekte ve toplamda  olmaktadır. 2 metre kadar her ölçü için fiyat aynıdır.

4mm Temperli cam Duşakabin Fiyat Listesi

 • Beyaz profilli “teknesiz” 4mm temperli  camlı duşakabin
 • Mat krom profilli “Teknesiz” 4mm temperli cam camlı Duşakabin
 • Parlak krom profilli “Teknesiz” 4mm temperli cam Duşakabin

4mm camlarda uygulanmış olan kampanya ile her çeşit profil aynı fiyat ile satışa sunulmaktadır. Belirtilen  fiyat şeffaf cam duşakabin için geçerli olup kumlama (desen) ilave edildiğinde  eklenmekte ve toplamda  olmaktadır. 2 metre kadar her ölçü için fiyat aynıdır.

Menteşeli Cam Duşakabin Fiyat Listesi

 • Beyaz profilli “teknesiz” 6mm Menteşeli, Cam duşakabin
 • Mat krom profilli “Teknesiz” 6mm Menteşeli, Cam duşakabin
 • Parlak krom profilli “Teknesiz” 6mm Menteşeli, Cam duşakabin

Listede Belirtilen fiyatlar boy menteşeli olan duşakabin modelleri için şeffaf camlı olarak verilmiştir. Ayrıntı ve detaylara göre fiyat değişimi olmaktadır. Örneğin( nokta menteşe,kelebek menteşe)

Teknesiz Mika Duşakabin Fiyat listesi

 • Beyaz profilli “teknesiz” Mika camlı duşakabin
 • Mat krom profilli “Teknesiz” Mika camlı Duşakabin
 • Parlak krom profilli “Teknesiz” Mika Camlı Duşakabin

Teknesiz mika camlı Duşakabin Fiyatları 2 metreye kadar kare,oval,dikdörtgen ve düz her ölçüde geçerli olup nakliye montaj dahil fiyatlarıdır.

Nokta Duşakabin  Hakkında

10 Mayıs 2011 tarihinde yayına başlayan noktadusakabin.com, Üretici ile Alıcıyı buluşturan bir  web sitesi yaratmak üzere yola çıkan Fatih tiryaki tarafından kuruldu.

Türkiye’de Duşakabin sektörünün gelişebilmesi için internet kullanıcılarına, güvenli ve keyifli bir alışveriş ortamı sunmak hedefiyle yola çıkan Nokta Duşakabin bugüne kadar binlerce satış işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdi.

Nokta duşakabin’de , Duşakabin, Duşteknesi, Küvet ,ve Jakuzi ürünlerinden; Özel ölçü ürünlere kadar toplam 8 kategoride Yüzlerce model ürün satışa sunulmaktadır.

2015 yılı Mart ayında e-ticaret sitesi noktadus.com web sitesini de bünyesine alan nokta dusakabin  online sipariş alımına da başladı.