Watsons Aralık 2017 Kataloğu

30 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 134 kez okundu.

Watsons mağazalar zinciri Türkiye’de satışlarına başladığından beri kozmetik alışverişi konusunda yepyeni bir mağaza stili sunmuş oldu. Sadece kozmetik ürünleri değil, kişisel bakım ürünlerini de satışa sunan mağaza ülkemizde birçok semt ve ya alışveriş merkezinde hizmet veriyor. Üstelik ürün çeşitlerine günden güne bir yenisini eklerken bunun yanı sıra yaptığı kampanyalar ile oldukça uygun fiyata alışveriş imkanı sunuyor.

Kampanyaları Takip Etmek Çok Kolay

Kampanyaları watsons mağazaları, internet sayfası, watsons indirim broşürleri ve watsons kataloğu üzerinden takip edebilirsiniz. Alışverişinizin sonunda harcamış olduğunuz tutara göre kampanyaları olan mağazalarında, bir başka ürünü indirimli olarak alabilirsiniz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazesine sahip olan watsons mağazalarında kozmetik denince aklınıza gelen ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Çeşitli markaların makyaj malzemeleri yanı sıra kendi markası ile ürettiği makyaj malzemelerini de daha uygun fiyatlardan satışa sunuyor. Parfüm ve deodorant çeşitlerinde de aynı şekilde marka olan ürünlerin yanı sıra kendi markası ile ürettiği parfüm ve deodorantlar da mevcut. Kişisel bakım bölümünde şampuanlar, saç kremleri, özel saç serumları bulabilirsiniz. Ayrıca duş jelleri ve peeling ürünler ile kişisel temizlik için yardımcı ürünlerde mevcut. Tüm bu ürünlerde de diğer ürünlerde olduğu gibi kendi markası ile üretilmiş ürünler var.

Cilt bakım ürünleri arasında ünlü markaların özel bakım kremleri, yaş gruplarına göre belirlenmiş gece ve gündüz kremleri, leke giderici kremler gibi pek çok çeşit var. Makyaj temizleme ürünleri, bakım sütleri, cildi arındırıcı ve canlandırıcı temizleyicilerde bu ürünler arasında yerini alıyor. Tüm bunların yanı sıra kampanyalı ürünler arasında ebatları mevcut olan tatil valizleri oldukça uygun fiyatlı. Özellikle yazın güneş ürünlerini satışa sunan mağaza, güneş kremlerinin yanı sıra güneş gözlükleri, terlikler, şapkalar ve valizler ile tatil setini tamamlıyor. Bu ürünleri genellikle watsons kataloğu aldığınızda görüyorsunuz.

Güler Yüzlü Çalışanlar

Watsons mağazalar zinciri çalışan personellerinde öncelikle güler yüzü tercih ediyor. Ayrıca cilt bakımında uzman çalışanları haftalık olarak dönüşümlü şekilde mağazalarında görev alıyor ve danışmak isteyen müşterilerin cilt tiplerine uygun bakım kremlerini öneriyor. Aynı sistem ile çalışan makyaj uzmanları da danışanlarına cilt tipine uygun makyaj tekniklerini ve ürünlerini anlatarak uygulama yapıyor. Oldukça iyi düşünülmüş ve müşteri memnuniyeti odaklı bu çalışma programı ile birçok bayan doğru bildiği yanlışlardan kurtuluyor. Ciltlerine uygun makyaj ve bakımları nasıl yapması gerektiğini öğreniyor. Özellikle cilt analizi konusunda oldukça faydalı bir çalışma olan bu program bayan müşterileri tarafından yoğun ilgi görüyor.

Watsons Aralık 2017 Kataloğu : https://www.kampanyalarimiz.com/watsons-katalog-aralik-2017-indirimleri/

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git