Kadınlar Duysun

Yay Burcu 2018 Yaz Yorumu

10.07.2018
3.817
Yay Burcu 2018 Yaz Yorumu

YAY Burcu 21 Haziran – 23 Eylül 2018 yaz aylarında ev alabilir, ev değiştirebilirsin. İstediğin şartlar oluşuyor ve hayatında yapmak istediğin değişimleri yapıyorsun. Yurt dışına kısa bir seyahat yapabilir, ya da ülke sınırları içinde tura katılabilirsin. Bir hayalinin kesinlikle olacağını söyleyebiliriz. Bu yıl evlenen Yay Burcu sayısı da oldukça fazla. Evlilik yolunda ilerleyenlerin tarihi öne alarak ani bir kararla evlenmeleri muhtemel görünüyor. Evliliklerde çocuk sahibi olma kararı önemli bir yer tutuyor. Aile ilişkilerinde bağlar güçleniyor. Çevreyle olan ilişkilerin daha da canlı hale geliyor. Dost arkadaş sayın artıyor, iletişim iki katına çıkıyor.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı etkileri ile yazılı ve sözlü iletişim artıyor. Daha fazla dışarı çıkıyor, geziyor ve sohbetler ediyorsun. 13 Temmuz 2018 Yengeç Yeniayı etkileriyle yeni bir işe, ehliyet kursuna başvurabilirsin. 27 Temmuz 2018 Kova Dolunayı etkileri ile ihtiyacın olan bir şeyi alıyorsun. Uzun zamandır kafaya taktığın o şeye sahip olacaksın. 1 Ağustos 2018 Aslan Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileriyle şartları değiştirecek bir karara imza atıyorsun. Ve yeni bir dönem başlıyor. 26 Ağustos 2018 Balık Dolunayı etkileri netleştirdiğin bir konuyla ilgili somut adımlar atıyorsun.

Yay Burcu Yaz 2018 Aşk Yorumu

Yay Burcu aşk hayatında 2018 yaz aylarında bir çok şey netlik kazanıyor. Evliliklerde eşle ilgili durumlar olumlu yönde sonuçlanıyor. Sorun yaşıyorsanız aranızdaki buzlar eriyor. Yakın zamanda biten birlikteliklere 2. bir şans daha veriliyor. Özellikle yaşanan bir gelişme sonrası çiftlerin birbirine olan tavrı değişiyor. Devam eden ilişkilerde gelecekte neler yapılacağına dair yeni kararlar alınıyor. Birlikteliğine son vermek isteyenler bunu bu sezonda deneseler de yapamıyorlar.

Yay Burcu Yaz 2018 Aile ve İlişkiler

Yay Burcu 2018 yaz aylarında aile ve ilişkilerinde ayrıntılara önem veriyorsun. Tüm aile üzerinde düşündüğünüz ve çalıştığınız şeyde sona geliyorsunuz. Daha önce ilgini çeken ve uzun sohbetler ettiğin birini hayatından çıkarıyorsun. Araya koyacağın mesafeyi zamanla açacak ve tümüyle uzaklaşacaksın. Bunun sebepleri sana özel olabilir. Ailedeki bir meselede önüne çıkan engelleri alacağın destekle aşacaksın. Anne, baba ve kardeş temalı gezilere çıkabilirsin. Birlikte eğlenecek, uzun zamandır hissetmediğiniz duygular hissedeceksiniz.

Yay Burcu Yaz 2018 Sağlık

Yay Burcu sağlığı 2018 yaz aylarında ruhen ve bedenen çok iyisin. Enerjin diğer insanların üzerinde. Yaşanan ufak tefek olumsuzluklar seni üzmüyor. Gerektiğinde uzaklaşmayı ve göz ardı etmeyi biliyorsun. Bu da her anlamda seni güçlü kılıyor. Psikolojini ne kadar sağlam tutarsan bedenin de o derece sağlık buluyor. Bol bol vitamin içeren ürünler yemeye bak.