Yay Burcu Mart 2018 Yorumu

25 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 9.601 kez okundu.

YAY Burcu Mart 2018 tarihinde aktif hale geliyorsun. Hedeflerin konusunda kendine olan güvenin artıyor ve atacağın adımlarda cesurca davranıyorsun. Karşı görüşe sahip birtakım insanlarla olan mücadelen devam ediyor. Bu dönemde hem sosyal yaşantında hem de kariyerinde rakiplerin artabilir. Yeni iş kurma hayaline sahipsen ya da aklında herhangi bir proje varsa hayata uyarlamaya başlıyorsun. Korkuların ve takıntıların giderek azalıyor. Özel hayatın ve ilişkilerinde mantığın ne derse desin sezgisel hareket edeceksin.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Mart 2018 Başak Dolunayı etkileri ile beklentilerini en alt düzeye indiriyorsun. Bu sayede farklı sürprizlerle karşılaşma olasılığın yükseliyor. 17 Mart 2018 Balık Yeniayı ve etkileri kişiliğini geliştirmen adına sana gerekli imkanları sunuyor. 31 Mart 2018 Terazi Dolunayı etkileriyle birlikte kendini biraz geri plana çekiyorsun. Bu sayede olanı biteni dışarıdan izleyerek daha doğru kararlar alıyorsun.

Yay Burcu Mart 2018 Aşk Yorumu

Yay Burcu aşk hayatı Mart 2018 tarihinde hissel davranıyorsun. Kendinde fark ettiğin eksiklerini tamamlama adına düşünce ve davranışlarına yeni bir yön verebilirsin. İlişkinde kontrol sende gibi görünse de aslında karşı tarafta. Zaman zaman ön plana çıksan da çoğunlukla partnerinin isteklerini önemsiyorsun. Huzurun mutluluğundan daha önde geliyor. Bekar Yay Burcu isen ay ortasında yeni biriyle tanışma ve ilişkiyi ilerletme ihtimalin var. Bu tarihte duygusal dürtülerin yükselişe geçiyor. Sevme ve sevilme ihtiyacı duyuyorsun.

Yay Burcu Mart 2018 Aile ve İlişkiler

Mart 2018’de Yay Burcu aile ve ilişkilerinde yaşanan zorluklara dikkat kesiliyor. Senden beklenen bazı fedakarlıklar var. Sorumluluğunun artacağı düşüncesi birçok konuda geri adım atmanı sağlıyor. Konuların içinde yer almıyor ancak olayları yakından takip ediyorsun. İletişimde herhangi bir sorun yaşanmasa da düşüncelerinde seni üzen bazı şeylere çözüm bulmakta zorlanıyor gibisin. Çevre ile olan ilişkilerin muntazam. Amacına yönelik arkadaşlıkların var ve sık sık bir araya gelerek farklı etkinliklerde yer alıyorsun.

Yay Burcu Mart 2018 Sağlık

Yay Burcu Mart 2018’de sağlığını daha fazla önemsiyorsun. Her şeyin başı sağlık düşüncesinden yola çıkarak hayatına yön veriyorsun. Ufak sağlık problemlerini büyümeden halledeceksin. Ara ara sana sıkıntı veren ağrılar bu dönemde azalıyor. Daha sağlıklı olduğunda başarı seviyen artıyor. Bilgisayar başında fazla kalmamaya özen göstermelisin. Bel ve sırt ağrılarının tek sebebi bu.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git