Yay Burcu Mayıs 2017 Aşk Yorumu

20 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 20.265 kez okundu.

YAY Burcu aşk ve evlilik hayatı Mayıs 2017 tarihinde ikiye ayrılıyor. Evli isen eşinle arandaki uyum bazı günler bozulabilir. Kıskançlık duygusu ilişkiye zarar veren en belirgin şeyler arasında yer alıyor. Bazı ilişkilerde gizlenen durumlar ortaya çıkıyor. Bir tarafta biten sevgi nedeniyle çıkmaza giren evlilikler kopma noktasına geliyor. Bekar isen kendini hiç beklemediğin bir ilişki içinde bulabilirsin. Farklı deneyim ve heyecanlar seni bambaşka yerlere sürükleyebilir. Yay Burcu Mayıs 2017 tarihinde duygularına kapılarak hareket etmemeli. Mantığın devre dışı kaldığı zamanlar hata yapma olasılığı çok yüksek.

Mayıs 2017 YAY Burcu aşk hayatında ikilemler yaşanabilir. Gereksiz inatlaşmalar ve belirgin şekilde ortaya çıkan anlaşmazlıklar söz konusu. Ay ortasından dibe vuran enerji ve moral, ay sonunda en üst seviyelere çıkıyor. Bekar Yay Burcu yeni keşiflere çıkarak farklı maceraları deneyimlemeye devam ediyor. Sana zarar verecek ilişkilerden uzak durmalısın. Huzur ve tatmini bir arada bulabileceğin sakin ortamlarda yer alarak daha doğru ilişkilere adım atabilirsin. Bu ay kendini her konuda çift istek içinde bulabilirsin. Bir yanın tamam derken bir yanın devam diyebilir.

YAY Burcu aşk 2017 Mayıs’ta kararsızlık diz boyu. Bu nedenle kendine zaman vermelisin. Zaman verirken büyük adımlar atmamanda fayda var. Bu dönemi dinlenme ve duraksama dönemi şeklinde değerlendirebilirsin. Özellikle ay ortasına kadar aşk hayatında önemli kararlar almamaya gayret etmelisin.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git