Yay Burcu 2017 Ocak Yorumu

29 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 8.837 kez okundu.

YAY Burcu Ocak 2017’de neyi nasıl yapacağından son derece emin. Ayın ilk günlerinde devam eden Merkür Gerilemesi bazı işlerde gecikmelere sebep olabilir. 12 Ocak Dolunay etkileri, özel ilişkilerde birkaç gün sert tartışmalar yaratabilir. 15 Ocak sonrası stres azalıyor, yerini kararlılık alıyor. Gelişmek ve değişmek için gereken zemin oluşturuluyor. Yay Burcu iş hayatı Ocak 2017 tarihinde her türlü fikri değerlendiriyor. Detaylar uzun vadeli projelerde önem kazanıyor. Geliriniz önemli ölçüde artmaya başlıyor. 28 Ocak Yeniay etkileri paylaşımcı ruhunuzu ortaya çıkarıyor. Beklentileriniz yükseliyor, öz güveniniz artıyor.

Yay Burcu Ocak 2017’de aşk hayatında alışılmışın dışına çıkabilir. Arkadaşlarla daha fazla vakit geçirebilir, ekstrem şeylere yönelebilirsiniz. Bu ay rüzgarın estiği yönde ilerleme ihtimaliniz çok yüksek. Özel hayatınızda, ilişkilerden büyük oranda haz duyabilirsiniz. Ancak aynı zamanda kendinizi korumalısınız. Tavırlar, konuşmalar ve dış görünüm ile son derece dikkat çekicisiniz. Öylesine atılmış bir adım, sonrasında size pahalıya mal olabilir. Evli yaylar için de aynı risk ortamı geçerli. Katılacağınız ortamlarda yeni tanışacağınız kişilerle, gereksiz başlangıçlar yapmamaya çalışın.

Ocak 2017 tarihinde Yay Burcu aile ve ilişkilerini önemsiyor. Anne ve baba sözü yaylar için oldukça önemli. Arkadaş ilişkilerinde, koç burcu ve aslan burcu arkadaşlar daha ön planda. Maddi anlamda şansınız çok açık. İş hayatınızdan kalan zamanda arkadaşlarınızla toplanıp ortak şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Evli yay burcu, aile ziyaretlerini ihmal etmiyor. Eşle ve varsa çocuklarla ilişkiler son derece iyi ilerliyor. Hassas dönemlerde yaşanan tartışmalar kısa süreli oluyor. Ocak ayı sonunda uzaktan gelen yatılı misafire hazırlıklı olun.

Ocak 2017 Yay Burcu sağlığı ayın ilk 15’inde olumsuz etkiler altında. Ancak sağlığınızı önemserseniz soğuk havaların azizliğine uğramazsınız. hasta olmanızın en önemli sebebi, kendinizi soğuktan koruyamıyor olmanız. Dış görünüm nedeniyle sağlık ihmal edilmemeli. Ayın diğer yarısında spora ve sağlıklı beslenmeye yönelebilirsiniz. Dengeli kilo vermek ve almamak için, hangi yemeğin yanında ne yenir bilmeniz gerekiyor.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git