Yay Burcu Ocak 2018 Yorumu

28 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 8.402 kez okundu.

YAY Burcu Ocak 2018’de aşk ve işi dengede tutmaya çalışıyorsun. Her şeyin iyi olması yönünde arzu ettiğin şeyler farklı biçimlerde önüne çıkabilir. Eğer hayatında biri yoksa ve aşıksan onu elde etmek için türlü yollara başvurabilirsin. Heyecanın büyük olacağı bu ay sonuç iyi olacağa benziyor. Sen yine de mantığını kaybetmeden kontrollü şekilde davranmaya çalış. Atacağın her adımın sana bir geri dönüşü olduğunu aklından çıkarma. Çalışma hayatında daha iyi yerlere gelmek için verdiğin çaba karşılık buluyor. Kendini göstereceğin işlerde ilerleme kaydediyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

02 Ocak 2018 Yengeç Dolunayı ve etkileri sana planlı hareket etmen gerektiğini söylüyor. Atacağın adımlar bu yönde çok önemli. 17 Ocak 2018 Oğlak Burcundaki Yeniay ve etkileri beklentilerini sıfıra indirecek türden. Hayattan ne kadar az şey beklersen o kadar mutlu oluyorsun. Yapman gereken şey kontrolsüz hareket etmemek olmalı.

Yay Burcu Ocak 2018 Aşk Yorumu

Yay Burcu aşk hayatı Ocak 2018’de değişime açık görünüyor. Düşüncelerin her an farklı bir yön izleyebiliyor. İkilemde kalacağın bir durumla ilgili çıkmaza girebilirsin. Risk almaktan çekinmeyen yapın seni olabileceklerden koruyamıyor. Hayatı özellikle aşk anlamında deneyimlemekten yana olan tavrın bu ay da değişmiyor. Evliysen geçmişe dair bir konu tekrar su yüzüne çıkabilir. Üzerinde durmuyormuşsun gibi davranıyorsun ama bu uzun sürmüyor. Bekarsan iki aşk arasında gidip gelmen muhtemel görünüyor. Acilen bir seçim yapmalısın, yoksa ikisini de kaybedebilirsin.

Yay Burcu Aralık 2017 Aile ve İlişkiler

Ocak 2018’de Yay Burcu aile ve ilişkilerini ciddiye alıyor. Bir konuyu açıklığa kavuşturmak için herkesin bir arada olduğu bir ortamı seçiyorsun. Söylediklerinle bazıları şaşkına dönerken, bazıları nedense hiç şaşırmıyor. Seni her anlamda yanlış yönlendiren birini hayatından çıkarma kararı alıyorsun. Ortak iş yaptığın bir kişi bu ay sana maddi anlamda zorluk çıkarabilir. Umduğun gibi gitmeyen bu işe de son verebilirsin. Ama şunu bilmelisin ki şimdi olumsuz gibi algıladığın gelişmeler ilerleyen zamanlarda lehine dönüyor.

Yay Burcu Ocak 2018 Sağlık

Yay Burcu sağlığı Ocak 2018’de fazlasıyla iyi. Ruhsal sağlığın iyi olduğu kadar biyolojik olarak da güçlüsün. Spora ve sağlıklı beslenmeye yöneleceksin. Görüntünde yapmak istediğin değişimlere bu ay olanak tanıyorsun. Üzerinde baskı kurarak seni sarsmaya çalışan bazılarına müsaade etmemen sağlığın için son derece önemli.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git