Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu 2018 Yaz Yorumu

10.07.2018
6.005
Yengeç Burcu 2018 Yaz Yorumu

YENGEÇ Burcu 21 Haziran – 23 Eylül 2018 yaz aylarında hem çalışıyor, hem de hayatın tadını çıkarıyorsun. Sahip olduklarına yenilerini eklemek için yeni mücadelelere gireceksin. İmkanların genişliyor. Değiştireceğin bazı şeyler hayatına yeni bir düzen getiriyor. Aile ve sosyal çevrenle geçirdiğin vakit artıyor. Özel hayatında önceden aldığın kararların bazıları değişiyor ya da erteleniyor. İş fırsatlarını değerlendirirken yeni stratejiler yapıyorsun. Eskiye oranla daha mantıklı ve yerinde hareket edeceksin. Uzun süredir üzerinde çalıştığın bir işle ilgili yenilikler yapılıyor.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı etkileri çalışma alanı ve kazançta yenilikleri işaret ediyor. İşine yarayacak insanlarla çalışmaya başlıyorsun. 13 Temmuz 2018 Yengeç Yeniayı etkileriyle seni sıkıntıya sokan etkiler ortadan kalkıyor. Bu şekilde kafan rahatlıyor ve yapmak istediklerine daha iyi konsantre oluyorsun. Yapmak istediğin önemli şeyleri bu tarihe denk getirebilirsin. 27 Temmuz 2018 Kova Dolunayı etkileri geçici içsel huzursuzluk yaratabilir. Anlam veremediğin duygulara sahip olacaksın. 11 Ağustos 2018 Aslan Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri hayatına büyük etkisi olacak bir başlangıcı beraberinde getiriyor. 26 Ağustos 2018 Balık Dolunayı etkileri ile hayatındaki değişimleri net şekilde fark edeceksin. Ele aldığın konuların hepsi seni başarıya götürebilecek nitelikte. 09 Eylül 2018 Başak Yeniayı etkileri gözden kaçan detayları gün yüzüne çıkarıyor.

Yengeç Burcu Yaz 2018 Aşk Yorumu

Yengeç Burcu aşk hayatı 2018 yaz ayları içinde ilişkilere pek yoğunlaşamıyor. Eskiden sıcak baktığın bir takım şeylerden soğuyorsun. Kararların sürece göre değişebiliyor. Başkalarının isteklerine dayalı yaşamaktan hoşlanmadığın için işine gelmeyen noktalardan uzaklaşacaksın. Devam eden bir ilişkin varsa, sadece ilişkini değil hayatın tümünü ele alarak adımlar atacaksın. Evli Yengeç Burcu 2018 yaz aylarında gelecekle ilgili duyduğu endişeleri terk ediyor. Eşinle el ele vererek çalışmalarınızı birlikte yürüteceksiniz.

Yengeç Burcu Yaz 2018 Aile ve İlişkiler

Yengeç Burcu 2018 yaz aylarında aile ve ilişkilerine öncelik tanıyorsun. Aile bireyleriyle olan iletişimin iyileşiyor. Yaşanan sorunlar üzerine yapılan tartışmalar artık daha sakin. Yakın zaman önce atlatılan bir rahatsızlık sizi birbirinize sıkı sıkıya bağlamış durumda. Çevreyle uyumun da artıyor. Çalışmalarının bazılarında arkadaşlarına da görev vereceksin. Güvendiğin insanlarla yol alma konusunda oldukça dikkatlisin. Seni zarara uğratan birini hayatından şutluyorsun.

Yengeç Burcu Yaz 2018 Sağlık

Yengeç Burcu sağlığı 2018 yaz aylarında daha iyi. Belirgin bir rahatsızlığın varsa gün geçtikçe iyileşeceksin. Var olan bel, sırt ve kas ağrıların geçiyor. Spora yönelik çalışmalarının olumlu etkisini yaşıyorsun. Dış görüntüne verdiğin önem artarak devam ediyor. Beslenme ve uyku düzenine biraz daha dikkat edersen yaşında geriye doğru saymaya başlarsın.