Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu Ağustos 2018 Yorumu

25.07.2018
9.817
Yengeç Burcu Ağustos 2018 Yorumu

YENGEÇ Burcu Ağustos 2018 tarihinde yaşam alanında güzel fırsatlarla karşılaşıyorsun. Uzun süredir hayalini kurduğun ve çok istediğin şey gerçek oluyor. Bu ay içinde alım-satım işleri ile de ilgileneceksin. Aile hayatında geçiştirdiğin, ertelediğin işler var. Çevrene karşı her zamankinden farklı davranabilirsin. Aldığın bazı kararları da bununla birlikte değiştiriyorsun. Duygusal hayatındaki gelgitler devam ediyor. İş hayatındaki sorumluluklar giderek artıyor. Daha fazla çalışacaksın. Bazı aksaklıklara ve düzensizliklere bir şekilde çare buluyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Ağustos 2018 Aslan Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri ile belli konulardaki araştırmalarını genişletiyorsun. İşine yarayacak bulgular elde edecek bu anlamda kendine yeni yönler belirleyeceksin. 26 Ağustos 2018 Balık Dolunayı zamanı yapman gereken önemli görüşmeler var. Hırsa kapılmaman gereken bir dönem. İhtiyaçlarını karşı tarafa belli etmemelisin.

Yengeç Burcu Ağustos 2018 Aşk Yorumu

Yengeç Burcu aşk hayatı Ağustos 2018’de büyük oradan dengede. İçsel kararsızlıklarını dile getirmiyorsun. Duygularınla hareket ediyor olman yaşanacak bazı şeylerin önüne geçiyor. Evliliklerde aileler arası meseleler ara ara gündeme gelse de eşler birbirine yansıtmamaya çalışıyor. Akraba ve kardeşlerle ilgili birtakım aksaklıklardan uzak duruyorsun. Devam eden ilişkilerde evlilik kararı almak için uygun bir dönem olmasına rağmen alınacak kararlar erteleniyor.

Yengeç Burcu Ağustos 2018 Aile ve İlişkiler

Ağustos 2018’de Yengeç Burcu aile ve ilişkilerinde yaşanan zorluklara geçici çözümler üretiliyor. Ulaşacağın sonuçlara bakarak hareket ediyorsun. Her konuda söz sahibi olmayışın seni rahatsız edebilir. Bu şekilde olduğunda uzak durmayı tercih ediyorsun. Yine yakınlarından birinin sağlık sorunu ile ilgileneceksin. Düzenli şekilde doktor kontrolünden geçmesi gereken biri var. İhmal edilmemeli. Bu ayla birlikte aile ve ilişkilerin düzene girmeye başlıyor. Arkadaş çevrenden bir süre uzak kalmak durumundasın.

Yengeç Burcu Ağustos 2018 Sağlık

Yengeç Burcu sağlığı Ağustos 2018’de yoğun çalışma temposuna takılıyor. Devreye giren yeni işler seni yoruyor. Kendine vakit ayırarak dinlenmen gerek. Sırt, boyun ve kas ağrıları oluşabilir. Egzersiz yapman şart. Alerjin varsa onla ilgili de önlem almalısın. Yeni aya bağışıklık sistemini güçlendirerek girmen önem kazanıyor.