Yengeç Burcu Mart 2018 Yorumu

25 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 13.674 kez okundu.

YENGEÇ Burcu Mart 2018 tarihinde maddi durumlar gündeme geliyor. Alım-satım, ödeme ve bütçe dengeleme gibi konular ön planda. Bir paranın veya malın elden çıkarılması üzerine konuşmalar yapılıyor. Yüklü ödemelerle birlikte geciken gelirler arasında gidip gelmeler yaşanıyor. Ay ortasından sonra hızlanan işler ve yeni gelir kaynakları durumu çözüme kavuşturuyor. Bazılarınız için aile desteği büyük oranda rahatlama sağlıyor. Harcamalara en fazla dikkat edilmesi gereken ay Mart 2018. Ortaklık, iş değiştirmek ve borç vermek için uygun bir dönem değil.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Mart 2018 Başak Dolunayı etkileri seni biraz zorlayabilir. Bazı ilişkileri yürütmek için yoğun çaba sarf ediyorsun. Kimle ne derece mesafede kalman gerektiğine karar veremeyebilirsin. 17 Mart 2018 Balık Yeniayı ve etkileri sağlığa biraz daha dikkat edilmesi gerektiği konusunda seni uyarıyor. Aşırı yorgunluk ve strese karşı önlem alınmalı. 31 Mart 2018 Terazi Dolunayı etkileri çıkman gereken bir yolculuğu işaret ediyor.

Yengeç Burcu Mart 2018 Aşk Yorumu

Yengeç Burcu aşk hayatı Mart 2018 tarihinde inişli çıkışlı bir yol izliyor. Bunun sebeplerinden biri içinde bulunduğun zorlu şartlar olabilir. Partnerinin bazı konularda senden dert yanması hoşuna gitmiyor. Ancak ona karşı bir müddet anlayışlı olmalısın. Uzaklaşmak yerine aranızda kuracağınız doğru iletişim her şeyi çözecektir. Duygulardan uzaklaşıp mantığa vurduğunda allak bullak oluyorsun. Bunu yapmamalısın. Konu aşksa kalbin önüne düşüncelerini almadan yürümelisin. Böyle daha mutlu olduğunu göreceksin.

Yengeç Burcu Mart 2018 Aile ve İlişkiler

Mart 2018’de Yengeç Burcu aile ve ilişkilerinde biraz zorlanabilir. Güçlü insanlarla birliktesin. Bununla birlikte girdiğin çatışmalar da etkili oluyor. Haklı çıkmak adına büyük mücadelelere girmiyorsun. Bunun yerine geri adım atarak gelişmeleri izleyeceksin. İş ve kariyer alanında ailenle birlikte alman gereken bir karar var. Bugüne kadar bağlılık duyduğun ve koşulsuz inandığın biri seni yanıltabilir. Belki de hayata yeni bir pencereden bakma vakti gelmiştir sevgili Yengeç Burcu.

Yengeç Burcu Mart 2018 Sağlık

Yengeç Burcu sağlığı Mart 2018’de iyi ancak ufak tefek problemlerle karşılaşılabilir. Hareketli ve yoğun bir döneme adım atıyorsun. Vücudunun sana verdiği sinyalleri ihmal etmemeli, sağlığını sıkı şekilde takip etmelisin. Özellikle genetik rahatsızlıklar kontrol altında tutulmalı, gereken önlemler alınmalı. Herhangi bir sağlık problemin varsa tek bir sağlıkçıya bağlı kalma.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git