Yengeç Burcu Mayıs 2017 Aşk Yorumu

20 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 24.014 kez okundu.

YENGEÇ Burcu aşk ve evlilik hayatı Mayıs 2017 tarihinde hayatında var olanlarla yola devam ediyor. Partnerin var ise, partnerinin yaşantına önemli manada katkısı ile yükselişe geçiyorsun. Yaşadığın deneyim ve aldığın haz ikiye katlanıyor. Aşk hayatına olan bakış açın olumlu yönde değişim gösteriyor. Bunun dışında bir sorun var ki, o da sana bir başkasının daha aşık olması. Adı aşk veya hayranlık her ne ise. Durum bu ay sana rahatsızlık vermeye başlayabilir. Karşı taraf kötü niyetli olmasa bile, yapılanlarla bir yerden sonra var olan ilişkin olumsuz yönde etkilenebilir.

Mayıs 2017 YENGEÇ Burcu aşk hayatı konusunda çok şanslı. Kalbin boşsa deneyimleyebileceğin yeni heyecan ve yakınlaşmalar söz konusu. Burcun bu ay, ruh ikizini bulabileceğini işaret ediyor. Kurduğun ilişkiler çoğunlukla olumlu artılar kazandırıyor. Ancak sen yine de özel bağ kurduğun karşı cinsle ilgili acele kararlar almamaya dikkat et. Ayrıca bu ay, fikirlerin nedeniyle karşı saldırıya uğrayacağın bir ortamda hiç tanımadığın birini kendine hayran bırakabilirsin.

YENGEÇ Burcu aşk 2017 Mayıs’ta iyi ilerleyen bir döneme giriyor. Hayatında aşk varsa dahi özgür hissediyorsun. Hem fiziksel, hem ruhsal olarak partnerinle bütünleştiğin bu süreç sonunda resmiyete dönüşebilir. Hedefin büyük ve yolun uzun. Kesin ve belirleyici bir düşünce içine girdiğinde isteklerin seni daha iyi yönlendirecektir. Şu an’ın tadını çıkarmalı, büyük haz duyduğun zamana kendini bırakarak aşkı duyumsamalısın.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git