Yengeç Burcu Ocak 2018 Yorumu

28 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 10.785 kez okundu.

YENGEÇ Burcu Ocak 2018’de aşk, iş, aile ve çevre sıralaması ile ilerliyorsun. Karşına çıkan yeni fırsatlar önemli derecede iyi. Yakın zamanda sahip olduğun bir şeyle ilgili geçici bir sorun yaşayabilirsin. Bu ay içinde teknolojik yeni bir eşya alabilir ya da değiştirebilirsin. İletişimde daha iyisin. Bilişimle ilgili konulara olan ilgin artıyor. Kariyerin çerçevesinde yaptığın çalışmalardan sonuç almaya başlayacaksın. Gelir seviyen artıyor.Yengeç Burcu Ocak 2018’de aşk hayatını ayrı şekilde değerlendiriyorsun. Bu konuda alman gereken sorumluluklardan kaçmak isteyebilirsin.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

02 Ocak 2018 Yengeç Dolunayı ve etkileri ile ilişkilerine yeni bir yön verebilirsin. Sorumsuz bir insanla bir daha görüşmeme kararı alıyorsun. Ailenle arandaki bağlar güçleniyor. 17 Ocak 2018 Oğlak Burcundaki Yeniay ve etkileri sende bir anlamda vurdumduymazlık yaratıyor. Bu tarihlerde kimseyle görüşmeyip yalnız kalmak ve dinlenmek isteyebilirsin. .

Yengeç Burcu Ocak 2018 Aşk Yorumu

Yengeç Burcu aşk hayatı Aralık 2017 ile birlikte değişime uğruyor. Hobilerine, etkinliklere ve sevdiğin uğraşlara ayırdığın zamanı partnerine ayırmıyorsun. Aranızda sorun oluşturan bu türden şeyler mesafenin artmasına neden oluyor. Evlenmek ve yuva kurmak isteyen Yengeçlerin bu yönde hareket etmemeleri gerekiyor. Bu ay ilişkinde iletişimde pek iyi değilsin. Bekar Yengeç Burcu ciddi ilişkilerde yer almak yerine tercihini gelip geçici ilişkilerden yana kullanıyor.

Yengeç Burcu Ocak 2018 Aile ve İlişkiler

Ocak 2018’de Yengeç Burcu aile ve ilişkilerini kontrol altına alıyorsun. Onları daha fazla önemseyerek hayatlarını daha iyi yaşayabilmeleri için gerekli ortamı yaratma çabasındasın. Yakaladığın bu uyumun bozulmaması ancak karşılıklı iletişim ve anlayışla mümkün oluyor. Aile içinden birinin kısa süreli yaşayacağı bir rahatsızlık seni biraz üzebilir. Ancak genel durumu son derece iyi olacak. Bu ay arkadaş ortamlarında pek bulunamıyorsun. İşin ve diğer uğraşların bu müsaade etmiyor.

Yengeç Burcu Ocak 2018 Sağlık

Yengeç Burcu sağlığı Ocak 2018 tarihinde her zamankinden daha iyi. Hem ruhsal hem bedenen güçlü durumdasın. Kendini her anlamda iyileştirme çabaların işe yaramış gibi görünüyor. Düşünsel anlamda kafana taktığın büyük sorunların yok. Bu ay spor aktivitelerine ağırlık verebilirsin. Dalgınlık ve uykusuzluk nedeniyle yaşanabilecek ufak tefek kazalar konusunda tedbirli alsan iyi edersin.

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git