Kadınlar Duysun

Yengeç Burcu Şubat 2018 Yorumu

19.01.2018
13.183
Yengeç Burcu Şubat 2018 Yorumu

YENGEÇ Burcu Şubat 2018’de daha mütevazı bir hayat sürüyorsun. Her şeyi minimal boyuta indirebilirsin. Küçük mutluluklarla yetinmeyi bileceksin. Yaşanan sorunları aşmanın en iyi yolu da bu gibi görünüyor. Maddi anlamda dar bir boğazdan geçebilirsin. Ancak önümüzdeki zamanlar bunu telafi edebilecek nitelikte. Aşk hayatında güveni ve huzuru önemsiyorsun. Alacağın sorumluluklar şu dönemde sana biraz ağır geliyor olabilir, bu nedenle gelecekle ilgili bazı planları bir süre daha erteleyebilirsin. Eğitime yeterli vakti ayıramaman bu anlamda biraz gerilemene neden olabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Şubat 2018 Kova Yeniayı ve etkileri ilişkiler üzerine. Arkadaşlarınla olan iletişimin ve gireceğin ortamlar seni başka bir boyuta taşıyabilir. Yeniayda yeni tanışmaları biraz daha önemsemelisin. Tehlike içeren mekanlardan ve insanlardan uzak durmaya çalış.

Yengeç Burcu Şubat 2018 Aşk Yorumu

Yengeç Burcu aşk hayatı Şubat 2018 tarihinde çift yönlü etkileşim altında. Hem kendi hayatın hem de partnerinin hayatı bir araya geldiğinde farklı etkiler yaratıyor. Bazı zamanlarda aşkınızı yaşamak yerine ailevi sorunlarla baş etmek zorunda kalabiliyorsunuz. Yaşanan sıkıntıları aşmak adına çözüme dair yeni kararlar alabilirsiniz. Evliliklerde yeni bebek sahibi olmak isteyen çiftler bu yönde hareket edebilir. Bekar olan Yengeç Burcu bu ay geçici ilişkilerde yer alıyor.

Yengeç Burcu Şubat 2018 Aile ve İlişkiler

Şubat 2018’de Yengeç Burcu aile ve ilişkilerinde zorlu noktaların sorumluluklarını üsteleniyor. Hayatını kendi isteklerine göre değil de, ailenin yaşantısı üzerine kurmak durumunda kalabilirsin. Daha fazla sorumluluk alarak önceden ihmal ettiğin şeylerin farkına varabilirsin. Çevre ve arkadaşlarla arandaki ilişki ay ortasında özellikle iletişim bazında artıyor. İyimserlikte aşırıya kaçmamalı yaşanan gelişmelere daha gerçekçi yaklaşımlar sergilemelisin.

Yengeç Burcu Şubat 2018 Sağlık

Yengeç Burcu sağlığı Şubat 2018’de güçlü olmak zorunda. Kendine iyi bakman gerekiyor. Zira yoğun ve zorlu bir ay seni bekliyor. Daha fazla çalışman uykusuz kalman gerekebilir. Düşüncelerine de sağlıklı şekilde yön vermelisin. Eleştirici, olumsuz ve çözüm getirmekten ziyade sorun yaratan insanlardan uzak durman da sağlığın için son derece önem teşkil ediyor.