Kadınlar Duysun

2019 Düğün Davetiye Trendleri

14.02.2019
83
2019 Düğün Davetiye Trendleri

İnsanların en fazla özen göstererek gerçekleştirdiği etkinliklerin başında düğünler geliyor. Her yıl büyük bir hazırlık ve efor sarf edilen düğünlerde olmazsa olmaz birçok detay söz konusu. Gelin çiçeğinden, nikah şekerine kadar birçok farklı nokta insanların uzun zamanlarını alıyor. Ancak tüm bunların yanında düğün davetiyesi de tüm bu süreç içerisinde önemli bir yere sahip.

Özellikle davetiyelerin, sevdiklerinize verdiğinizi önemi ve onlara özel olduklarını hissettirmenin en güzel yolu olduğu düşünüldüğü zaman daha da özel oluyor. Ayrıca düğünden geçen yıllardan sonra da o günleri hatırlamak için davetiye eşsiz bir alternatif. Biz de bu yazımızda 2019 yılında trend olması beklenen davetiye modellerini sizler için listeldik.

1- Koyu Renkli Davetiyeler

Yıllardır düğün davetiyelerinin beyaz ve yazın canlı renkleri ile süslü olduğunu biliyoruz. Ancak 2019 yılında bu durum değişecek gibi duruyor. Çünkü siyah veya koyu renklerin hakim olduğu düz davetiyeler çok daha ön planda. Ek olarak koyu davetiyelerin daha sade ve şık bir tasarım sunuyor olması da onları trend yapan detayların başında geliyor.

Kısacası, 2019 yılında evlenecek ve düğün davetiyesi konusunda klasik tarzın dışına çıkmak istiyorsanız koyu tonları tercih etmek sizi çok daha özel bir konuma getirebilir.

2- Kendi Davetiyenizi Tasarlayın

2019 Yılındaki bir diğer trend olacak durum ise kendi davetiyenizi tasarlamak olacak. Klasik davetiye tasarımlarına bağlı kalmak yerine özgün ve içten gelen stilinizi davetiyeye yansıtmak kesinlikle bütün trendlerin önüne geçebilecek bir detay.  Ancak düğün davetiyesi tasarlamak birçok insan için zorlu bir süreç gibi görünebilir. Özellikle zorlu tasarım programları insanların gözünü korkutan durumlardan biri.

Fakat web tabanlı tasarım araçları bu sorunu ortadan kaldırıyor. Bilhassa bu tarz tasarım araçları arasında Canva en büyük yardımcınız olabilir. Canva, sunduğu hazır şablonlar üzerinden kolaylıkla değişiklikler yaparak özgün tasarımlar elde edebilir ve farklı bir davetiye konsepti yaratma fırsatı elde edebilirsiniz.

Canva’yı denemek için tıklayın.

3- Çiçekli Davetiye Modelleri

Geçtiğimiz yıllardan beri sürekli popülerliği artan çiçek çerçeveli ve çiçekli davetiye modelleri bu yılda da popülerliğini koruyacak gibi duruyor. Özellikle kurutulmuş çiçekler ile kullanılan modellerin çok unutulmaz olduğu çiçekli davetiye modelleri, evlenecek çiftlerin en fazla tercih ettiği detaylar arasında bulunmayı başarıyor.

Bununla birlikte ilkbahar ya da sonbahar aylarında yapılan düğünlerin konseptine en uygun davetiye modellerinden birisi de yine çiçekli davetiye modelleri. Ayrıca kır düğünü yapıyorsanız da yine çiçeklerle süslü bir davetiye seçmek durumu çok daha özel kılabilir.

 

- Sponsor Bağlantılar -
loading...