Kadınlar Duysun

Bioritm  / Caciultimate / Kırışıklık giderme

14.09.2018
120
Bioritm  / Caciultimate / Kırışıklık giderme

Yaşamın bir parçası olan doğal olaylar günlük hayatımızın her kesiminde yer almaktadır ve her gün bunlara maruz kalmaktadır . Bazen güneş altında çalışmak , nemsiz kuru ortamlarda bulunmak , aşırı yakıcı rüzgarlara maruz kalmak hayatımızın değişmez parçalarıdır . Bu doğal olaylar işimizi zorlaştırdığı kadar cildimizde bi o kadar etkileyip bioritmimizi (hayat ritmimizi ) ‘ de bi o kadar etkilemekte kurutmakta yıpratmakta kırışıklıklarasebep olmaktadır . İş esnasında yaşadığımız stres yorgunluk uykusuzlukta bunları tetikleyen artıran etkenler olarak hayatımızda yerine almaktadır . Bazen o kadar ileri seviyeye ilerlemektedir ki kendimizi olduğumuzda 5-10 yaş daha yaşlı göstermekte kendimizi olduğumuzdan daha bitkin göstermektedir .

Her alanda hızla gelişen teknoloji ile bu tarz kırışıklık gidermecilt kuruluğu cilt yağlanması akne izleri gibi maruz kaldığımız olaylara çözüm olarak gelişen Caci ultimate   sadece bu alanlarda değil gögüs dikleştirme göz ve dudak cevresi bakımları karın kalça basen ve kol bakımındada etkilidir. Caci ultimate  led ışık ve mikro akımın etkisiyle birleşen kırışık tarağı ile uygulama yapılır. İki teknolojinin bir araya gelmesiyle oluşan sinerji derin yüz çizgilerini giderip, cildi doldurarak gürünümü hızla gençleştirir.

Bu özellikle Caci ultimate   kırışık giderici sistemi, benzeri cilt dolgularına oranla son derece basit ve bir o kadar da etkili bir alternatiftir . Cildin daha iyi, canlı, parlak hale getirlmesi, kırışıklıkların tedavisinde, kırışık gidermede Caci ultimate   oldukça etkili bir yöntemdir . Özellikle yüzeysel ve orta dereceli kırışıklıklar bu bakım ile gerçekleşebilirken derin kırışıklıklar hafifleyecektir . Gözeneklerin daralması, sıkılaşması ndada gözle görülür derecede farklılığı hissedilecektir . Özellikle alın bölgesi, göz çevresi kırışıklıkları kaş arası çizgileri, yanaktaki kırışıklıklar, dudak üstü çizgileri, boyun bölgesi kırışıklıkları , dekolte bölgesi ve el üstündeki kırışıklıklar bu uygulamadan fayda görmektedir.

Kırışıklıklardan uzak durmak için gün içinde güneş gözlüğü kullanmak günlük düzenli olarak nemlendirici sürmek haftalık ölü derileri temizleyen maske yapmak bu kırışıklıkların oluşmasını dahada geciktirecek olup hayata daha dinç başlamamızı sağlayacaktır. Unutulmamalıdırki en önemli giysimiz Cildimizdir .

- Sponsor Bağlantılar -
loading...