Kadınlar Duysun

Aslan Burcu 2019 Yıllık Aşk Yorumları

ASLAN Burcu aşk hayatında 2019 yılında ruhsal rahatlık içindesin. Hayatı olduğu gibi yaşamayı tercih edeceksin. Karşına çıkan aşklara az da olsa şans veriyorsun. Süren ilişkilerde belirsizliğe yer yok. Uğradığın haksızlıklara müsaade etmeyeceksin. Yolunda gitmeyen birliktelikler aniden bitecek. Partnerinin kara veremediği aşamada bunu kendine hakaret sayacak ve onu orada bırakarak arkana bakmadan yol alacaksın. Kendine olan güveninin zirvesindesin. Aşkı hayatından çıkarmıyorsun ama aşktan daha önce gelen sana son derece keyif veren öncelikler ediniyorsun. Tek başına vakit geçirmek her şeyden önemli hale geliyor. Birlikteliğin olsa ya da evli olsan da kendine ait kişisel bir alan yaratacak orada mümkün olduğunca oyalanacaksın.

ASLAN Burcunun aşkta en şanslı ayları demek yanlış olur. Bu yılın tamamında neredeyse şanslısın. Enerjinin düşük olacağı Şubat, Haziran ve Kasım aylarında biraz daha tedbirli olursan iyi edersin. Genel olarak çaba sarf ettiğin her alanda kat ve kat kazanıyor, aşkta asla kaybeden sen olmuyorsun. Kendine has tavrın ve tarzınla dikkatleri her daim üzerinde hissedeceksin.

ASLAN Burcu 2019 yorumu gökyüzü haritası güzel enerjiler barındırıyor. Yaşam enerjin, sağlığın ve dolayısıyla hayatın düzene giriyor. Maddi imkanlarının genişlemesi öz güveninin artmasına neden oluyor. Bu durumda kendine olan güveninle doğru kararlar alıyorsun. İç sesine güveniyor, kimsenin verdiği akılla yola çıkmıyorsun. Kendini daha önemli ve değerli hissedeceğin bir 2019 seni bekliyor sevgili Aslan Burcu.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.