Kadınlar Duysun

İkizler Burcu Günlük Yorum

İkizler Burcu Günlük -Hürriyet Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba- İlişkilerde ciddi konuşmalar yapmanız sevdiğiniz kişinin size bir adım daha yaklaşmasına neden olabilir. Ani bir proje teklifi ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

İkizler Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba – İşlerinizde daha sistemli olmak için plan yapmak durumunda kalabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız farklı düşünceler geliştirmenize neden olabilir. Ailevi konularla ilgili olaylar gündeminizi etkileyebilir. Babanıza ilgilenmeniz gereken durumlar oluşabilir. Uğraştığınız işlerde olumlu ilerlemeler kaydedebilirsiniz.

İkizler Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

20 Mart 2019 Çarşamba – Bugün Güneş Koç burcuna geçiş yaparak ilkbaharı başlatıyor. Ayrıca Terazi burcunda Dolunay meydana geliyor.

Koç ateş enerjisini başlatan öncü nitelikte bir burç olduğu için siz de enerjik, hevesli, dayanıklı ve daha mücadeleci bir enerjiye sahip olacaksınız. Özellikle arkadaşlarınızla ilişkilerinizde hızlı başlangıçlar ve olaylar meydana gelecek. Yeni çevrelere ve gruplara dahil olabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorum – Mynet

20 Mart 2019 Çarşamba – Günün tamamında Ay Başak burcunda hareket ediyor. Sabahın ilk saatlerinde Ay’ın Neptün ve Merkür ile yaptığı karşıt açılar sebebiyle gergin bir ruh halinde olabilirsiniz. Aile içinde bu agresif durumunuz ön plana çıkabilir. İşinizdeki problemleri ailenize yansıtmamaya dikkat edin.

Akşam olduğunda bu gerginliklerin yerini huzurlu bir enerji alıyor. Günün yorgunluğunu atmak için evde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili adımlar atmak istiyorsanız yarınki dolunay gerçekleşmeden harekete geçmeyi unutmayın.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Fatma dedi ki:

  İkizler burcumu gosterirmisiniz

 2. nilgün dedi ki:

  ikizlerin durumunu merak ediyorum

 3. Neslihan dinler dedi ki:

  Tartışmayın ozamn konu tartışmaya bile kapalıdır.???????

 4. Nihal subatli dedi ki:

  Günlük yorum

 5. Nihal subatli dedi ki:

  Ikizler nasildir aile durumu beraberlik durumu hangi burcla anlasir nasil davranmali