Kadınlar Duysun

İkizler Burcu Günlük Yorum

İkizler Burcu Günlük -Hürriyet Gazetesi

23 Ocak 2019 Çarşamba- Yakın çevre iletişimleriniz ve aşk hayatınızda uzlaşmaya dayalı konular hâkim olacaktır. Aşk hayatınızda sizi mutlu eden ve unutamayacağınız güzel anlarla karşılaşabilirsiniz.

İkizler Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi

23 Ocak 2019 Çarşamba – Sabah saatlerinde ateşli tartışmalardan uzak durmanızda fayda var. Gün içinde eskide kalan ailevi konular gündeminize gelebilir. Güvenliğinizi ilgilendiren olaylarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Sorunları kendi iç sesinizi dinleyerek çözebilirsiniz. Babanızla ilgili olayları göz ardı etmeyin. Gün içinde güven aradığınız yerlere çekilebilirsiniz.

İkizler Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

23 Ocak 2019 Çarşamba – Venüs ile Jüpiter arasındaki olumlu etkileşim iş ve özel hayatınızda size bolluk ve bereketin kapılarını açacak. Adeta çift kısmetlisiniz.

Diğer yandan yaşam tarzınızın bir parçası olan sosyal faaliyetlerinizde artış olur. Bu beş gün farklı bir davete katılabilirsiniz. Seyahatlerin de gündemde olacağını aklınızdan çıkartmayın.

İkizler Burcu Günlük Yorum – Mynet

23 Ocak 2019 Çarşamba – Sizleri tempolu bir gün bekliyor. İletişim yönünüz hiç olmadığı kadar ön planda olacak. Herkes size fikir sorabilir. Toplantılara çağırabilir. Bugün kendinize zaman ayırmalısınız. Yoğun temponuz içinde kendinizi ihmal etmeyin.

Öğle saatlerin Venüs-Jüpiter kavuşumu aşkta şansınızın çok olduğunu gösteriyor. Tam da evlilik ve ilişki konularınıza vurgu yapan bu görünümde, evlilik teklifleri alırsanız şaşırmayın. Yalnızlar, yeni bir ilişkinin ilk adımlarını atabilir. Evliliğinde sorun olanlar, bugün partnerinizi alın ve konuşun. Her şeyin düzeldiğini göreceksiniz.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Fatma dedi ki:

  İkizler burcumu gosterirmisiniz

 2. nilgün dedi ki:

  ikizlerin durumunu merak ediyorum

 3. Neslihan dinler dedi ki:

  Tartışmayın ozamn konu tartışmaya bile kapalıdır.???????

 4. Nihal subatli dedi ki:

  Günlük yorum

 5. Nihal subatli dedi ki:

  Ikizler nasildir aile durumu beraberlik durumu hangi burcla anlasir nasil davranmali