Kadınlar Duysun

İkizler Burcu Günlük Yorum

21 Mayıs – İkizler Burcu Günlük Yorum

İş yerinizde sizden makam olarak üstün birisi uzun zamandır canınızı sıkıyor olabilir. Siz ona aldırış etmeden kendi yolunuzda ilerlemeye devam edin. Kardeşiniz veya akrabalarınızdan birisi ile yapacak olduğunuz görüşme sayesinde yapmış olduğunuz bir hatayı anlayacaksınız. Aile içerisine yakın zamanda büyük miktarda para gelecek. Har vurup harman savurmazsanız geleceğe yönelik yatırımlar yapabilirsiniz.

20 Mayıs – İkizler Burcu Günlük Yorum

Kardeşiniz veya yakın bir arkadaşınız size bir konu hakkında yalan söyleyebilir. Eğitim hayatınız devam ediyor ise güzel bir gelişme ile karşılaşacaksınız. İş hayatınız var ise de yeni bir iş görüşmesi yapabilirsiniz. Elde ettiğiniz başarılar başkaları tarafından takdir edilecek düzeye gelecek. Maddi açıdan sıkıntıya girmemek için paranızı dikkatli harcamanız lazım. İstediğiniz eşyaları almayı başka zamana saklamakta fayda var.

19 Mayıs – İkizler Burcu Günlük Yorum

İlişkinizin içerisinde bir güvensizlik söz konusu. Bu konuyu sevgiliniz ile dürüst bir şekilde konuşursanız sorun ortadan kalkacak. Aileniz içerisinde sizi çekemeyen birisi var. Gözlerinizi biraz daha açarsanız o kişinin kim olduğunu anlayabilirsiniz. Kazançlı çıkacak olduğunuz bir iş teklifi alacaksınız. Pozitif enerjinizi bu işe yönlendirebilirseniz güzel paralar kazanacaksınız. Bu sıralar ani kararlar almaktan geri durun.

Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Fatma dedi ki:

  İkizler burcumu gosterirmisiniz

 2. nilgün dedi ki:

  ikizlerin durumunu merak ediyorum

 3. Neslihan dinler dedi ki:

  Tartışmayın ozamn konu tartışmaya bile kapalıdır.???????

 4. Nihal subatli dedi ki:

  Günlük yorum

 5. Nihal subatli dedi ki:

  Ikizler nasildir aile durumu beraberlik durumu hangi burcla anlasir nasil davranmali