Kadınlar Duysun

İkizler Burcu Günlük Yorum

İkizler Burcu Bugün – Habertürk Gazetesi

21 Ağustos 2019 Çarşamba – Bugün rüya gibi ve odaklanmamış olacaksınız ve önünüzdeki yolun pratik gerçeklerine konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Eşinizle ya da sevgilinizle iletişiminizde zorluk yaşayacağınız anlar olacak, tartışmalar yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi

21 Ağustos 2019 Çarşamba – Bugün Venüs, hizmet odaklı Başak burcuna geçiş yapıyor. 14 Eylül’e kadar burada seyahat edecek.

Ev hayatınızda çalışkan ve üretken bir dönem sizi bekliyor. Toprağa yatırım yapmak, bahçe katı bir eve taşınmak planlarınız arasında yer alabilir. Aile içinde uyumlu ve ahenkli iletişim var.

İkizler Burcu Günlük Yorum – Mynet

21 Ağustos 2019 Çarşamba – Ay, 07:06-07:36 arası boşlukta kalıyor. 07:36 olduğunda ise Boğa burcuna geçiyor. Bugün Merkür’ün Jüpiter’le kurduğu pozitif açı sayesinde sizi çok mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Bu haber ilişkinizle alakalı bir konu da olabilir. Olmaz artık dediğiniz kişiden mesaj veya arama alabilirsiniz. Eğitim hayatınızda da olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Venüs bugün itibariyle Başak burcuna geçiyor. 14 Eylül’e kadar ailenize yeni bir birey katılabilir. Bu, ailecek kutlayacağınız bir gelişme olabilir. Ailecek maddi bir güce kavuşabilirsiniz.

loading...
Bilgi: Klavye yön tuşlarını kullanarak galeri resimleri arasında geçiş yapabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Fatma dedi ki:

  İkizler burcumu gosterirmisiniz

 2. nilgün dedi ki:

  ikizlerin durumunu merak ediyorum

 3. Neslihan dinler dedi ki:

  Tartışmayın ozamn konu tartışmaya bile kapalıdır.???????

 4. Nihal subatli dedi ki:

  Günlük yorum

 5. Nihal subatli dedi ki:

  Ikizler nasildir aile durumu beraberlik durumu hangi burcla anlasir nasil davranmali