Kadınlar Duysun

İstoç Camcı

13.04.2018
76
İstoç Camcı

İstoç ‘ta En Kaliteli Camcı
İstoç camcı işleri ile montaj işlemleri ve cam imalat sektöründe en güvenilir işçilikler çıkaran bir kuruluş olmaktadır. Cam konusunda uzman kadrosu bu alanda yapılan işler konusunda en güvenli İstoç cam firması olma hakkını elde etmektedir. Montajı yapılan camların kırılma ve çatlama sorunlarına karşı imalatı yapılan pimapen çerçeveler ile montaj aşamasında gerekli tüm toleranslar İstoç cam servisi tarafından uygulamaya konulmaktadır. Kırılan, çatlayan veya deformasyona uğrayan tüm camlar Bağcılar cam tamiri servisimiz sayesinde uzun süre kullanılır hale getirilmektedir.
Bağcılar İstoç’ta hizmet verdiğimiz cam tamir terimleri, İstoç camcı, İstoç aynacı, İstoç cam firması, İstoç camcılar, İstoç en yakın camcı, İstoç cam servisi, İstoç camcısı, İstoç aynacılar gibi bir çok işlemler için bizlere 7 gün 24 saat ulaşım sağlayabilirsiniiz.
ASİL CAM – TEL : 0212 445 60 14

İstoç Cam Balkon İmalatı

Bağcılar bölgesinde en kullanışlı İstoç cam balkon işlerini firmamızın uzman kadrosu yapmaktadır. Evlerin dar oluşu balkonlarında odaya dönüştürülme ihtiyacı karşısında firmamız cam balkon imalatı ile oturma odası havasında kapalı alanlar tesis etmektedir. Cam balkon montajlarında pimapen çerçeveli ısı camlı montajların yanında sürgülü, katlanabilir cam balkon tasarımları da özenle yapılmaktadır.

Bağcılarda Cam Tamiri Ve Ayna İmalatı

Cam kullanılan her noktaya acil hizmet desteği İstoç cam tamircisi tarafından sunulmaktadır. Kapı ve pencerelerde kullanılan pimapen malzemelerinin zamanla esnemesi ve deformasyona uğraması sonucunda ortaya çıkan sorunlar İstoç pimapen tamiri ustalarımız tarafından titizlikle yenilenmektedir. Tüm cam değişimi işlemlerinin yanında değişik modellerde dekoratif görsellik sağlayan ayna modelleri İstanbul aynacı imalat ve montaj işlemleri yapan uzman ekibimiz ile yapılmaktadır. Dekoratif ayna flotal ayna kesme ayna bombeli ayna gibi ayna çeşitleri her türlü mekana uyum sağlayacak şekilde İstoç’ta aynacı işlerinden sorumlu firmamız tarafından yapılmaktadır.

Bağcılar Ayna ve Cam Firması

Bağcılar cam servisi hizmetini veriyor, bozuk olan kapı ve pencere menteşe, kilit tamirini yapıyoruz. Masa, sehpa, konsol, zigon, tv ünitesi camlarında kırık ve çatlak cam değişimi yapılır, özel ölçülerde cam kestirebilir ve bu konuda sipariş verebilirsiniz. Bağcılar aynacı olarak dekoratif görsellik sağlayan ayna, varaklı, ferforje, eskitme, bronz, şeffaf ayna, antik, baklava dilimi desenli ayna montajları yapıyoruz. Bu konuda Bağcılar’da aynacı olarak bombeli trafik aynası üretimi de yaparak istenilen yere montalıyoruz.
Tüm ürünler ve cam hizmetleri için bizlere www.asilcam.net adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz.