Kadınlar Duysun

Medikal Estetik İşlemlerle Daha Güzel Görünün!

10.07.2019
162
Medikal Estetik İşlemlerle Daha Güzel Görünün!

Yüzünüzde ya da vücudunuzda beğenmediğiniz, güzelliğinizi gölgede bıraktığını düşündüğünüz bir yer varsa, siz de rotanızı medikal estetik uygulamalara çevirebilirsiniz. Geliştirilen yeni teknikler sayesinde artık ameliyatsız olarak da estetik uygulamalar yapılabiliyor. Örneğin istenmeyen tüy sorunundan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Bunun için lazer epilasyon uygulamalarından faydalanmanız yeterli olacak. Birkaç seans halinde uygulanan lazer epilasyon, tüy sorunundan köklü bir şekilde kurtulmanız için yeterli oluyor.

Hafif Kırışıklıklardan Dolguyla Kurtulun!

Yüzünüzdeki çok derin olmayan kırışıklıklardan dolgu uygulaması ile kolayca kurtulabilirsiniz. Sağlığa hiçbir zararı olmayan dolgu malzemeleri kullanılarak gerçekleştirilen bu işlem sayesinde çok daha genç görünmeniz mümkün oluyor. Aynı zamanda yüzünüzdeki asimetrik görünüm ya da çöküntüleri de dolu ile düzelttirebilirsiniz. Kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayacak olan dolgu uygulaması yanakları ve şakakları daha belirgin kılma, burnu şekillendirme gibi işlemler için de tercih edilebiliyor.

Bu alanda en başarılı isimlerden biri de Doç. Dr. Serdar Yüce oluyor. Şimdiye dek çok sayıda hastanın klinikten mutlu ayrılmasını dağlayan Yüce, dolgu uygulaması ile sivilce ya da çıban nedeniyle oluşan cilt çukurlarını da doldurabiliyor ve düzgün bir görünüm kazanmasını sağlayabiliyor. Dolgu işlemi dudaklar için de tercih edilebiliyor. İnce bir yapıya sahip olan dudaklarınıza daha dolgun bir görünüm kazandırmak isterseniz basit bir seans ile çok daha çekici dudaklara kavuşabilirsiniz.

Medikal Estetikle Daha Geç Görünün!

Estetik ameliyatlara gerek kalmadan da yüzünüzde pek çok değişiklik yapılabiliyor. Kimyasal peeling bu işlemlerden bir diğeridir. Genellikle yüz bölgesinde cildin daha sıkı görünmesi için gerçekleştirilen bu işlem aynı zamanda boyun ya da eller için de uygulanabiliyor. Kırışıklıkların giderilmesi ve çok daha genç bir görünüm elde etmek işte bu kadar kolaylaştı. Yaklaşık olarak 5 ila 7 yaş daha genç görünmek elbette her kadının hayali! Bu hayali gerçeğe dönüştürmek ise medikal estetik işlemlerle mümkün hale geldi.

Son yılların popüler tedavilerinden biri de PRP işlemi oluyor. Yara izlerinin tedavisi, yara iyileşmesi, saç dökülmesi, kırışıklıkları yok etme gibi onlarca farklı nedenle kullanılabilen PRP tedavisi ile elde edilebilecekler bunlarla sınırlı değil. Aynı zamanda akne izlerini yok etmek amacıyla da bu tedaviden faydalanılabilir. Sadece yüzde değil, vücutta da bir gençleşme etkisinde bulunabilen tedavi ağrısız ve sızısız olarak yapılıyor. Doç. Dr. Serdar Yüce internet sitesini ziyaret ettiğinizde bu konuda çok daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

- Sponsor Bağlantılar -
loading...